Суд поновив на посаді звільненого директора кримськотатарських програм ДТРК «Крим»

Суд поновив на посаді звільненого директора кримськотатарських програм ДТРК «Крим»

24 Вересня 2014
6515
24 Вересня 2014
20:05

Суд поновив на посаді звільненого директора кримськотатарських програм ДТРК «Крим»

6515
Суд поновив на посаді звільненого директора кримськотатарських програм ДТРК «Крим»
Суд поновив на посаді звільненого директора кримськотатарських програм ДТРК «Крим»

Київський районний суд Сімферополя (Крим) задовольнив позов колишнього директора творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК «Крим» Сеїтісляма Кішвеєва до ДТРК «Крим» і відновив його на роботі. Про це повідомляє інформагентство QHA з посиланням на позивача.

 

Суд вирішив задовольнити позовні вимоги Сеїтісляма Кішвеєва частково. Зокрема, суд вирішив визнати незаконним і скасувати наказ ДТРК «Крим» від 25 червня про звільнення директора творчого об'єднання за п.3 ст. 40 КзпП України.

 

За рішенням суду журналіста поновлено на посаді директора творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК «Крим» з 25.06.2014 року.

 

Крім того, суд вирішив стягнути з ліквідаційної комісії ДТРК «Крим» на користь Сеїтісляма Кішвеєва суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу та 10 тисяч рублів компенсації моральної шкоди.

 

Він зазначив, що за його позовом пройшло три судових засідання, останнє було 15 вересня.

 

Як повідомив в коментарі інформагентству QHA пан Кішвеєв, незважаючи на відновлення на роботі в судовому порядку, він написав заяву про звільнення з посади. «Я написав заяву. В принципі, я не збираюся працювати далі на ДТРК, тому що, чесно кажучи, служити своєму народу радий, але прислужувати чиновникам я не хочу. Головне - я довів, що я звільнений несправедливо і відновився, але працювати далі там я не збираюся. Часи швидко міняються, може так вийти, що я ще повернуся, але зараз - ні», - заявив Сеїтіслям Кішвеев.

 

Журналіст також поділився своїми планами на майбутнє:  «Я збираюся в Бахчисараї працювати з дітьми, і буду дітей вчити тому, що я вмію. Напевно, відкрию кружки, пов'язані з медіаосвітою. В бахчисарайської школі хочу відкрити таку студію і навчати дітей».

 

Нагадаємо, директора творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК «Крим» Сеїтісляма Кішвеєва 25 червня звільнили із займаної посади.

 

Звільнення було проведено по п. 3 ст. 40 КЗпП України (систематичне невиконання працівником без поважних причин своїх обов'язків), а підставою стали «результати службового розслідування».

 

Одночасно з паном Кішвеєєвим було звільнено редактора творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК «Крим» Шевкета Ганієва. Журналіста також звільнили «за систематичне невиконання без поважних причин обов'язків, покладених трудовим договором».

 

21 квітня пішли у двотижневу відпустку директор ТО кримськотатарських програм ДТРК «Крим» Сеітіслям Кішвеєв і головний редактор цього ТО Шевкет Ганієв. «Стало дуже важко працювати через цензуру»,- зазначив директор ТО.

 

 З 21 квітня в ефірі ДТРК «Крим» заборонили транслювати лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафу Джемільова, голову Меджлісу Рефата Чубарова і членів Меджлісу кримськотатарського народу.

 

Як повідомляла «Детектор медіа»,  у квітні виконуючим обов'язки гендиректора ДТРК «Крим» було призначено голову Одеської обласної організації партії «Русское единство» Бориса Ємця. Колишній гендиректор ДТРК «Крим» Степан Гулеватий перейшов на роботу в прес-службу Міністерства курортів і туризму Криму. До 2009 року Борис Ємець очолював одеську телекомпанію АТВ, яку пов'язують з лідером Всеукраїнської політичної партії «Родина» Ігорем Марковим.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6515
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду