ПРОЕКТИ
17:31
Вівторок, 5 Вересня 2017

Марина Леончук розповіла про свою роботу на Прямому каналі

Телеведуча планує, як і інші ведучі каналу, іноді працювати в полі, щоб тримати себе в «журналістській» формі
Марина Леончук розповіла про свою роботу на Прямому каналі
Марина Леончук розповіла про свою роботу на Прямому каналі

З цього тижня Марина Леончук, яка останні чотири роки була ведучою «Сніданку з “1+1”»,  з  дев’ятої ранку по буднях веде нове ранкове шоу на Прямому каналі. Її партнером по ефіру став  екс-ведучий каналу «24» Павло Рольник. «Детектор Медіа» запитав у нової пари ведучих про їхні враження від нової роботи:

– Марино, ви перед цим працювали на великому розважальному каналі. У чому різниця між тим, як ви працювали там, і роботою на Прямому?

– Для нас, журналістів, у принципі немає різниці, тому що ми намагаємося максимально об’єктивно висвітлювати події. Власне, там були гості і тут будуть гості. Інколи, звичайно, у журналістів з’являються запитання: «Кого ви запрошуєте? Чому саме їх?». Наше завдання як медіа – висвітлювати події, а завдання думаючого глядача – робити висновки і потім уже «голосувати» чи ні за тих людей, які знаходяться в студії.

– Зліва від вас у студії знаходиться екран із функцією «тач скрін», але ви його не використовуєте…

– З часом, звичайно, будемо використовувати.

– У вас на каналі є ведучі, які ходять «у поля», зустрічаються з ньюзмейкерами, щось звідти стрімлять. Чи буде така робота у вас? Чи ви працюватимете виключно в студії?

– На Прямому каналі ведучі прирівнюються до журналістів, а журналісти – до ведучих. Тому, думаю, всі ми підемо, чому ні? Це теж досвід, який дає можливість постійно бути в темі й не відволікатися тільки на красиву спину і поставу в студії. Постійно тримати себе і глядачів у курсі подій.

– Павле, ви перед цим працювали на іншому інформаційному каналі. В чому різниця між тією роботою і роботою тут?

– Тут трошки інший формат. Там я працював ведучим новин. По факту це людина, яка просто подає інформаційні блоки без аналітики, без включення гостьових інтерв’ю тощо. Тут значно ширше поле. Звісно, значно більше роботи, але й більше можливостей і значно цікавіше. Плюс це можливість попрацювати в дуже авторитетній і потужній команді.

– Наскільки вам комфортно працювати в опен-спейсі, де чути, як ходять і розмовляють люди за кадром?

– Поки що дуже незвично. В лінійних новинах такого не буває, там усе академічно, вивірено, чітко, по секундах, у тиші. Тут усе хаотично, але тут ти тримаєш інформацію «з гарячого листа», тобто все говориться в режимі реального часу. До цього треба звикнути, але в цьому є свій драйв.

Нагадаємо, що Прямий почав працювати на день Незалежності України, та й досі оновлює команду та програму каналу.

Репортаж про те, як працює Прямий канал, читайте за посиланням.

Фото: Галина Петренко

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8292
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop