![Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для проекту про ксенофобію](/doc/images/news/83675/i75_ArticleImage_83675.jpg)
Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для проекту про ксенофобію
28 Липня 2013
Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для проекту про ксенофобію
![Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для проекту про ксенофобію](/doc/images/news/83675/ArticleImage_83675.jpg)
![Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для проекту про ксенофобію Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для проекту про ксенофобію](/doc/images/news/83675/i75_ArticleImage_83675.jpg)
Правозахисний центр «Поступ» шукає оператора для зйомок короткометражного документального відео про проблеми ксенофобії в Україні.
Як уточнили в організації, соціальний ролик буде присвячено Олаолу Фемі. Режисером виступить Олександра Коробейникова. Саундтрек записують Сергій Жадан та гурт «Собаки в космосі». Очікується, що фільм буде показано на Фестивалі документального кіно про права людини Jeden svět в Празі.
«Поступ» розшукує для співпраці оператора - бажано з Луганська чи Києва. «Для роботи в проекті також потрібні сценаристи, режисери, монтажери та інші небайдужі», - зазначають автори оголошення.
Контакти для співпраці: postup.hrc@gmail.com та 0508106649.
«Детектор медіа»
Фото - http://umma.ua
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ![](/content/2/image/fon_donate.jpg)