detector.media
26.09.2014 18:56
В полоні «ЛНР» знаходяться журналіст Євген Тимофєєв і співробітник відділу інформації міськради Стаханова Євген Шляхтін - ОБСЄ
В полоні «ЛНР» знаходяться журналіст Євген Тимофєєв і співробітник відділу інформації міськради Стаханова Євген Шляхтін  - ОБСЄ

Співробітник відділу внутрішньої політики та інформації міськради міста Стаханова (Луганська область) Євген Шляхтін і журналіст стахановського видання «Футбольний огляд» Євген Тимофєєв, за даними ОБСЄ, досі перебувають в полоні представників терористичної організації «ЛНР». Таку інформацію під час консультацій журналістських організацій України і Росії в офісі ОБСЄ у Відні оприлюднила голова департаменту ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович.

 

Нагадаємо, зв'язок із співробітником відділу внутрішньої політики та інформації міськради Стаханова Євгеном Шляхтіним та місцевим журналістом Євгеном Тимофєєвим зник 31 липня. Повідомлялося, що Євген Шляхтін був викрадений терористами ЛНР близько 12.00 з робочого місця, після чого його перевезли до підвалу будівлі Стахановського відділку боротьби з економічної злочинністю (ВБЕЗ). З раку того ж дня зник зв'язок з близьким другом пана Шляхтіна Євгеном Тимофєєвим. За повідомленням друзів, телефон журналіста був відключений, а в редакції видання їм відповіли, що він не з'являвся на роботі, оскільки зараз перебуває у відпустці.

 

«Детектор медіа» намагається дізнатися про стан Євгена Тимофєєва і Євгена Шляхтіна в їхніх луганських колег.

 

Нагадаємо, досі невідома доля журналістів та активістів Юрія Лелявського, Сергія Сакадинського, Романа Черемського, Валерія Макєєва, Єгора Воробйова та Олександра Білокобильсьского, які перебувають в полоні терористів, а також російських військових та найманців. За даними «Детектор медіа», в полоні на сході України також перебувають троє журналістів та громадських діячів, але їхні імена не розголошуються з міркувань безпеки.

 

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Незалежна медіапрофспілка України (НМПУ) оприлюднювали заяву, у якій закликали українську владу та правоохоронні органи докласти максимум зусиль для звільнення полонених українських журналістів. «Відповідну інформацію ми передаємо також міжнародним організаціям - ОБСЄ, Міжнародній федерації журналістів та Європейській федерації журналістів  та до Контактної групи з питань пошуку мирного розв'язання конфлікту на Сході України - і просимо застосувати вплив на міжнародному рівні», - йшлося в документі.

 

25 вересня, під час прес-конференції «Стратегія-2020» Президент України Петро Порошенко заявив, що звільнення українських журналістів з полону є пріоритетним завданням української влади.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY