detector.media
06.06.2011 17:09
Василь Костицький нагадав телеканалам про Хартію моральності

Різноманітні соціологічні дослідження засвідчують регулярне порушення норм багатьох законів практично всіма телеканалами. Про це йдеться у зверненні голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василя Костицького до керівників вітчизняних телеканалів.

 

Це, на думку голови НЕК, суттєво впливає на світогляд, переконання, психічне і навіть фізичне здоров'я споживачів телепродукції.

 

Василь Костицький нагадав представникам дев'яти загальнонаціональних каналів, що вони у березні 2009 року підписали Хартію про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі. І разом з усіма членами НЕК висловив щире сподівання, що Хартія про партнерство стане настільною книгою для всіх керівників телеканалів і телекомпаній, незалежно від того, підписували вони цю угоду чи ні.

 

За словами пана Костицького, Хартія викликала у суспільстві широкий позитивний резонанс. «У різних областях  країни до Хартії долучилася низка регіональних ЗМІ разом з лідерами організацій медіа-сфери: у Запорізькій області - 11 суб'єктів інформаційної діяльності; у Львівській області - 2 суб'єкти інформаційної діяльності; в Одеській області - 26 суб'єктів інформаційної діяльності; у Полтавській області - 8 суб'єктів інформаційної діяльності; у Харківській області - 19 суб'єктів інформаційної діяльності; у Севастополі - 5 суб'єктів інформаційної діяльності», - йдеться у зверненні.

 

Голова НЕК сподівається, що в найближчому майбутньому до Хартії приєднаються й ті телеканали, які наразі не визначилися з рішенням, та інші друковані й електронні ЗМІ.

 

Нагадаємо, президент Віктор Янукович в рамках адміністративної реформи 9 грудня видав указ, яким доручив Кабінету Міністрів ліквідувати Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі. Уряд ще не створив комісію з ліквідації Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, тому НЕК поки продовжує свою діяльність.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY