detector.media
11.02.2009 16:10
ICTV запустить «Життя без правил», «Спецрозслідування» та «Добрі новини»
ICTV  запустить  «Життя без правил», «Спецрозслідування» та «Добрі новини»
З 24 лютого канал ICTV започатковує лінійку нових проектів власного виробництва.  Щовівторка о 22.00 в ефір виходитиме проект «Життя без правил», щосереди - «12 найбільших шахраїв України», щочетверга - «Спецрозслідування», а у праймі вихідних транслюватиметься «Козирне життя».
 
«Спецрозслідування» - новий проект репортерських розслідувань відділу публіцистичних програм ICTV. На відміну від програм «За Вікнами» (СТБ) та «Агентів впливу» (НТН), за словами керівника відділу Оксани Соколової, новий проект являтиме собою одне розслідування на задану тему. «Репортер упродовж місяця чи двох розкриває цю тему максимально глибоко, щоб показати всі її аспекти і привернути увагу. Адже ми хочемо отримати відповідну реакцію, зокрема від чиновників», - пояснила пані Соколова. Темами програми стануть отруєні землі, радіаційні звалища, нелегальні секти, таємні раби, незаконно засуджені тощо. «Ми неодноразово виходили на ці теми в ході роботи над програмами «Максимум в Україні» та «Факти тижня». Але 5 хвилин ефірного часу для глибинного аналізу не вистачало», - каже Оксана Соколова.
 
«Життя без правил» - 26-хвилинний документальний фільм про людей, які порушують усталені правила.  Як зазначила продюсер проекту Вікторія Барскова, програма розрахована виключно на чоловічу аудиторію. «Це не для ніжних дівчат, адже, як показала фокус-група, вони відразу втрачають свідомість. Це програма без прикрас: ми розповідатимемо про явища, які є в нашому суспільстві. Ми не даємо оцінок - погано це чи добре, ми надаємо глядачу право самому вирішити, як до цього ставитись», - пояснила вона. Акцент у проекті робитиметься на шокове відео та відверті синхрони.
 
Генеральний директор ICTV Олександр Богуцький наголосив на тому, що для нових проектів розраховує на частку не менше 10%, і зазначив, що відкриття нової лінійки о 22.00 (раніше о цій порі канал транслював художні фільми) має позитивно впливати і на телеперегляд і бренд каналу. «Телебачення – це точно більше ніж кіно, тому для нас дуже важливі журналістські проекти. Журналістика може врятувати цю країну. Я справді вірю в те, що наші кримінальні проекти, в тому числі, спонукали до прийняття закону про дорожній рух. До того ж фільм сьогодні виходить на одному каналі, завтра на другому, а вирізняють канал авторські програми», - пояснив він.
 

Пан Богуцький розповів, що незабаром канал планує запустити новий проект під робочою назвою «Добрі новини». «Ми зараз доробляємо деталі. Це буде проект, присвячений добрим силам світу. Цей напрямок дуже важливий для каналу, важливий для тих, хто працює тут. Криза кризою, але люди працюють, рухаються в перед. Тому ми в кожній новинній програмі намагаємось знайти щось таке, заради чого жити хочеться», - сказав Олександр Богуцький.
 
Натомість програма «Кому належить Україна?», знята з ефіру восени 2008 року під приводом початку виборчої кампанії (яка так і не почалась), найближчим часом в ефірі не з’явиться. Причиною цього, за словами Оксани Соколової, стала економічна криза: «На сьогодні нам треба перезнімати 90% того, що знято, тому що економічна ситуація, наприклад, у галузі металургії, змінилась настільки кардинально, що нам треба все переробляти. Можливо, якщо все стабілізується, і ми зможемо переробити проект, знаючи, що завтра ситуація не зміниться знову,  ми повернемось до нього. Адже проект надзвичайно дорогий», - пояснила вона.
 

«Детектор медіа»

Фото Яни Новоселової

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY