detector.media
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
30.10.2023 19:56
Очільник представництва Google в Україні Дмитро Шоломко пішов з компанії
Очільник представництва Google в Україні Дмитро Шоломко пішов з компанії
Він обіймав посаду директора Google Ukraine протягом 17 років, з дня запуску компанії в Україні.

Дмитро Шоломко, який очолював Google Ukraine протягом 17 років, на початку жовтня 2023 року залишив компанію. Про це повідомило видання AIN.UA з посиланням на власні джерела.

Сам Шоломко, а також пресслужба компанії підтвердили цю інформацію, однак поки не розповіли про подробиці.

«Ми підтверджуємо, що Дмитро Шоломко більше не очолює наш офіс в Україні. Наша прихильність до України залишається пріоритетом, і ми розпочнемо пошук нового керівника», — заявили в Google.

Наразі невідомо, хто обійме посаду директора. Як зауважили в AIN.UA, публічної вакансії в Україні немає.

За даними видання, зараз у Google Ukraine працюють близько 100 людей. Ще три роки тому український офіс мав удвічі менше співробітників.

У 2020 році ТОВ «Гугл» посіло 24-те місце в списку найбільших платників податків в Україні, заплативши близько $100 млн. У 2019 компанія перебувала на 75-му місці, а у 2018 році — на 101-му місці.

Фото: Оля Закревська / AIN.UA

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY