detector.media
13.05.2022 13:27
В Україні створили Меморіал цивільних жертв війни, життя яких забрала російська армія
В Україні створили Меморіал цивільних жертв війни, життя яких забрала російська армія
Координаторка Меморіалу Юлія Тупіченко: За кожною людиною стоїть історія життя, родина та близькі, для яких загиблий чи загибла були цілим світом.

Агенція медійного росту «Або» запустила громадську ініціативу Меморіал цивільних жертв війни Росії проти України.

На сайті та в соцмережах проєкту журналісти та активісти щодня публікують історії українських цивільних, яких вбили росіяни. 

Станом на 1 травня 2022 року ООН зафіксувала в Україні понад 3 тисячі цивільних загиблих. 

«Цей проєкт дуже важливий для документування військових злочинів, і для того, щоб люди не перетворювалися на цифри в статистиці. За кожною людиною стоїть ціла історія життя, родина та близькі, для яких загиблий чи загибла були цілим світом. Ми маємо показати Європі, світовій спільноті та росіянам (у яких ще залишилось критичне мислення), що російська армія вбиває невинних та прекрасних людей, а російська влада бреше», – розповіла координаторка Меморіалу Юлія Тупіченко.  

Команда звертається до українських та світових ЗМІ із закликом не мовчати.

«Давайте разом розповідати історії цивільних загиблих. Шукайте героїв своїх публікацій на сайті Меморіалу, беріть інтерв’ю у їхніх рідних, розповідайте про життя цих чудових і талановитих українців, життя яких забрала російська армія».

Якщо ваших знайомих чи рідних вбили російські окупанти, розкажіть їхню історію тут, внесіть їхнє ім’я до Меморіалу.

Якщо хочете допомогти з розголошенням історій, долучайтесь до Меморіалу в соцмережах: Instagram, Facebook, Telegram

У березні Міністерство культури та інформаційної політики запустило платформу #МояВійна з історіями українців про війну.

За допомогою платформи #МояВійна кожен українець і кожна українка як свідки жорстокої війни РФ проти України можуть описати свою історію, викласти правдиві факти та поділитися особистими переживаннями. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці історії рідними для них мовами і висловити в той чи інший спосіб свою підтримку Україні.

Колаж: Агенція «Або» 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY