detector.media
08.04.2022 09:22
РНБО веде реєстр колаборантів, серед них є телеведучі – Данілов
РНБО веде реєстр колаборантів, серед них є телеведучі – Данілов
Реєстр мають оприлюднити найближчим часом.

Апарат Ради національної безпеки та оборони веде реєстр колаборантів. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки з посиланням на секретаря РНБО Олексія Данілова.

Так, він заявив, що найближчим часом цей реєстр опублікують.

«Там буде дуже багато дивовижних людей, які до 24 лютого виступали на всіх телеканалах. Вони були завсідниками та навіть ведучими деяких програм і на наших каналах кричали про нашу державу, свободу слова», – сказав Данілов.

3 березня Верховна Рада ухвалила у цілому законопроєкти про боротьбу з колабораціонізмом.

За співпрацю з державою-агресором, її окупаційною адміністрацією, озброєними чи воєнізованими формуваннями у військовій, політичній, інформаційній, адміністративній, господарській чи трудовій сферах обмежено доступ до державних посад, а також посад в органах місцевого самоврядування терміном на 15 років.

Колаборанти не зможуть у майбутньому бути членами виборчих комісій, офіційними спостерігачами, уповноваженими представниками кандидата на посаду президента України у Центральній виборчій комісії, довіреними особами кандидата на посаду президента України, кандидатами на місцевих виборах тощо.

«Детектор медіа» збирає на Дошці ганьби докази зради та колабораціонізму публічних людей — політиків, політичних коментаторів, громадських діячів, медійників. Ви можете допомогти нам, якщо знаєте когось, кого ми пропустили.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції та «Рух Чесно» працюють над Реєстром ДержZрадників з інформацією про посадовців-колаборантів.

Фото: РНБО

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY