detector.media
10.08.2021 13:59
«Поки не в статусі оперуючого хірурга». Юлія Кузьменко вийшла на роботу після зміни запобіжного заходу (ФОТО)
«Поки не в статусі оперуючого хірурга». Юлія Кузьменко вийшла на роботу після зміни запобіжного заходу (ФОТО)
Зараз на Юлію Кузьменко чекає адаптація до робочого процесу та відновлення практичних навичок.

Дитячий лікар і волонтер Юлія Кузьменко вперше з грудня 2019 року приїхала на свою роботу до Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Як повідомляє Free Dr Kuzmenko у Facebook, Кузьменко сьогодні відвідала ангіоопераційну, де виконують найтонші втручання в серця дітей заради їх порятунку.

Уточнюється, що поки Кузьменко вийшла на роботу не в статусі оперуючого хірурга, на неї чекає адаптація до робочого процесу та відновлення практичних навичок.

«Протягом 17 років свого життя Юлія Кузьменко безперервно рятувала серця маленьких українців, але в грудні 2019 року її медичну практику було перервано абсолютно абсурдним та безпідставним звинуваченням у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета. Сьогодні нарешті Юлія почала важкий шлях повернення до своєї професійної діяльності! Відсьогодні на Юлію чекає адаптація до робочого процесу, відновлення практичних навичок та, звичайно ж, зустріч з рідним колективом Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, який увесь цей час підтримував та чекав на неї», – повідомляє Free Dr Kuzmenko.

4 серпня 2021 року Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід фігурантці справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко.

Адвокат Кузьменко Тарас Безпалий повідомив, що суд частково задовольнив клопотання про зміну запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на нічний (з 23:00 до 06:00). Також суд постановив зняти з Кузьменко електронний браслет. 

Під цілодобовим домашнім арештом Кузьменко перебувала з серпня 2020 року. До цього вона знаходилась у СІЗО майже вісім місяців.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва. 12 грудня 2019 року Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголосила підозру трьом фігурантам справи щодо вбивства Шеремета: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта та ветерана АТО Андрія Антоненка, військову медсестру Яну Дугарь.   

За результатами проведених експертиз відеозапис із камер спостереження та відстеження телефонів слідство припустило, що вибухівку закладала Юлія Кузьменко, разом з нею був Андрій Антоненко, а Яна Дугарь фотографувала місце розташування камер на мобільний телефон поруч із місцем злочину незадовго до вбивства Павла Шеремета. 

Усі затримані заперечують свою причетність до злочину та вважають переслідування політичним. Громадськість також різко розкритикувала припущення слідства.

11 серпня 2020 року Кузьменко відпустили під цілодобовий домашній арешт з носінням браслету.

30 квітня 2021 року Шевченківський районний суд міста Києва змінив запобіжний захід для Андрія Антоненка із тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.  22 червня суд продовжив домашній арешт Антоненку ще на два місяці.

Яна Дугарь, згідно з рішенням суду від 26 травня 2020 року, звільнена під заставу.

15 липня 2021 року Арсена Авакова відправили у відставку з посади голови МВС, новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що буде оцінювати якість слідства у справі вбивства журналіста Павла Шеремета після рішення суду.

МВС України у межах розслідування спрямувало міжнародні доручення до Білорусі, Литви, США та Росії, з метою перевірити версію про «білоруський слід» у вбивстві Шеремета.

Зокрема, 4 січня 2021 року «Білоруський народний трибунал», видання EUobserver та «Українська правда» опублікували записи розмови від 11 квітня 2012 року, голоси на яких нагадують голос тодішнього голови КДБ Білорусі Вадима Зайцева та голоси працівників контртерористичного підрозділу КДБ «Альфа», з якими проводили інструктаж. Вони обговорювали можливість підірвати вибухівкою журналіста Павла Шеремета.

Записи передав бельгійському виданню EUobserver Ігор Макар, колишній заступник командира спецпідрозділу «Алмаз» МВС Білорусі, нині представник громадянської ініціативи «Білоруський народний трибунал».Також Макар передав Україні запис розмови силовиків Білорусі та погодився свідчити в справі про вбивство журналіста Офісу генерального прокурора України

Фото: Free Dr Kuzmenko/Facebook

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY