detector.media
21.12.2020 11:47
Зеленський: Власниками всіх телевізійних груп є олігархи, держава повинна з ними боротися
Зеленський: Власниками всіх телевізійних груп є олігархи, держава повинна з ними боротися
Водночас голова держави вважає, що перемоги над олігархами недостатньо для подолання корупції.

Президент Володимир Зеленський сказав, що в Україні власниками всіх телевізійних груп є олігархи. На його думку, держава повинна боротися з фінансовими групами, які перетворилися на олігархів та мають політичний вплив, займаються лобізмом та контролюють інформаційну політику. Про це він повідомив в інтерв’ю The New York Times, передає Офіс президента.

«Я вважаю, що в олігархів у цьому цивілізованому світі є два виходи: олігархи стають великим бізнесом, і тоді вони не мають впливу ні на політику, ні на засоби масової інформації. Тоді, якщо вони платять податки й забезпечують робочі місця, у держави з ними прекрасні робочі відносини. Якщо фінансові групи мають політичний вплив, постійно займаються лобізмом, мають ЗМІ, у яких вони не просто міноритарії, а контролюють інформаційну політику, вони з великих підприємців перетворюються на олігархів. І тоді держава повинна з ними боротися», – розповів він.

Водночас голова держави вважає, що перемоги над олігархами недостатньо для подолання корупції.

«Вони представлені у Верховній Раді, і, на жаль, мушу констатувати, що власниками всіх телевізійних груп сьогодні є такі великі підприємці, як ми їх з вами називаємо, олігархи. Коли цим речам державі вдасться запобігти, тоді ми переможемо олігархів», – сказав він.  

Крім того, президент сказав, що для подолання корупції передусім потрібна цифровізація – «менше контакту людини з чиновником – більше цифрових напрямків».

Як писав ДМ, у жовтні в інтерв’ю Politico Europe Володимир Зеленський звинуватив деякі ЗМІ у спробах зірвати діалог з Росією щодо припинення війни на Донбасі. Він уточнив, що йдеться про медіа великих фінансових структур та політиків, які раніше були при владі та обіймали найвищі посади.

20 жовтня Володимир Зеленський дорікнув політикам, які розкритикували його всеукраїнське опитування. Він вважає «цинічним», що «власники каналів у залі Верховної Ради кажуть про відсутність вільних і незалежних ЗМІ», натякнувши на Петра Порошенка та Віктора Медведчука.

Фото: The New York Times

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY