detector.media
29.09.2019 16:26
Facebook готується до втручання в президентські вибори 2020 у США
Facebook готується до втручання в президентські вибори 2020 у США
У компанії очікують, що методи впливу на вибори через Facebook мають бути іншими, ніж у 2016 році.

Про це розповів технічний директор компанії Майк Шрепфер в інтерв'ю газеті Welt am Sonntag 29 вересня, пише DW.

Шрепфер зазначив, що його завдання полягає в захисті користувачів від поширення ненависті і пропаганди за допомогою штучного інтелекту. Крім того, він назвав неминучою появу в Facebook модераторів, які будуть фільтрувати пропаганду та мову ворожнечі.

«Технічні ідеї необхідні, але багато рішень неможливі без допомоги людини», - сказав технічний директор Facebook.

Як повідомляв «Детектор медіа», компанія Google, так само як і Facebook та Twitter, виявила на своїх платформах рекламу, яку купували з Росії для того, щоб втрутитися у вибори президента США в 2016 році. Згодом у втручанні у вибори звинуватили ці компанії.

Дональд Трамп неодноразово казав, що, на його думку, політика основних соціальних медіа-платформ і веб-сайтів, таких як Google, дискримінує Консервативну партію. У червні президент США звинуватив в упередженості Twitter.

Нагадаємо, наприкінці березня 2018 року The New York Times та The Observer of London опублікували матеріали, в яких викрили значний витік персональних даних користувачів Facebook в обхід правил соцмережі. Згідно з внутрішнім розслідуванням Facebook, Cambridge Analytica могла отримати доступ до даних 87 мільйонів користувачів Facebook та використати їх для розміщення політичної реклами (мікротаргетування) та втручання у вибори.

Внаслідок цього акції Facebook впали в ціні, що завдало компанії збитків на близько $5 млрд. Британія оштрафувала Facebook за виток даних, а прокуратура США відкрила справу.

Детально про роботу компанії Cambridge Analytica та як був організований збір даних користувачів можна почитати в огляді на MediaSapiens.

detector.media
страхування
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY