detector.media
29.08.2019 18:56
Радник президента розповів, що координатори гуманітарної стратегії «не обов'язково» увійдуть до майбутнього міністерства
Радник президента розповів, що координатори гуманітарної стратегії «не обов'язково» увійдуть до майбутнього міністерства
Радник президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський раніше зазначав, що на розробку гуманітарної стратегії потрібно мінімум три-чотири місяці. За його словами, наразі це триває за графіком.

Про це він сказав в інтерв’ю «Детектору медіа».

При цьому міністр гуманітарної політики буде визначений, за словами Бородянського, на початку вересня. Тому закінчувати розробку гуманітарної стратегії буде вже міністерство.

«Так, це ж обов'язок міністерства, в тому числі. Але, знову-таки, воно буде цим займатися спільно зі суспільством. Відповідальність за організацію процесу, наявність політичної волі запровадити зміни і прийняття стратегії лежить, безумовно, на міністерстві і Верховній Раді. А відповідальність суспільства - включитися в цю роботу і разом її пройти», - зазначив він.

Пан Бородянський зазначив, що люди, які зараз є координаторами напрямів, «не обов'язково увійдуть в якихось ролях в це міністерство», але це не завадить доопрацювати стратегію.

«У нас з усіма дуже відкрита позиція. Всім людям, яких я кликав, я говорив: "Ви всі з індустрії. Ви краще, ніж будь-хто, відчуваєте ті чи інші її проблеми. Зараз ваша задача - зібрати індустрію і зробити все, про що я сказав спочатку"», - розповів він.

Володимир Бородянський визнав, що наразі напрямки релігії та інформаційної безпеки не мають координаторів.

«Я сподіваюся, що ми закінчимо пошуки на цьому тижні. Ще потрібна людина для розробки гуманітарної політики на окупованих територіях і біля лінії розмежування. Поки я виділив це окремо. Можливо, потім якось переформатуємо, але ми повинні розуміти, що ми будемо робити в цьому регіоні», - додав він.

Нагадаємо, у рамках гуманітарної стратегії заплановано 11 напрямків, кожен з яких матиме свого координатора, а саме: музеї та заповідники; театри; музика (консерваторії, філармонії тощо); кіно; релігія; бібліотеки, книги, видавнича справа; медіа: ЗМІ (телебачення, преса, радіо), соціальні медіа та інтернет видання, інформаційна безпека; спорт; туризм; благодійність та волонтерство; гуманітарна та інформаційна політика тимчасово окупованих територій.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY