detector.media
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
18.10.2018 11:33
Нацрада перенесла розгляд питання щодо ліцензії «112 Україна» через ухвалу суду
Нацрада перенесла розгляд питання щодо ліцензії «112 Україна» через ухвалу суду
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла розгляд переоформлення ліцензії на мовлення телеканалу «112 Україна» через ухвалу Окружного адміністративного суду Києва. Про це 18 жовтня під час засідання повідомила Уляна Фещук.

За її словами, в ухвалі суду йдеться саме про «заборону відмовити у продовженні ліцензії». Члени Нацради перенесли розгляд питання що  ознайомитись з позовом  та деталями справи.

Нацрада оприлюднила ухвалу суду . У ній йдеться про позов компаній «Аріадна ТВ», «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Вибір» і «Новий формат ТВ» до Нацради «про визнання бездіяльності протиправною». Регулятор планує оскаржувати цю ухвалу.

Нагадаємо,  11 жовтня Напрада призначила позапланову перевірку телеканалу «112 Україна» за скаргами на поширення «кліше російської пропаганди».

Перевірку призначено за супутниковою ліцензією каналу (ТОВ «Телерадіокомпанія «112-ТВ»). Зі скаргами на контент «112 Україна» звернулися народна депутатка Тетяна Ричкова, громадські організації та окремі громадяни. Вони скаржилися на маніпуляції в ефірі «112 Україна», порушення журналістських стандартів, використання мови ворожнечі, поширення в ефірі каналу «кліше російської пропаганди».

Крім того, Нацрада провела власний моніторинг ефіру та вбачає в контенті каналу ознаки порушення низки норм законодавства:

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада прийняла постанову, якою схвалила пропозиції санкцій щодо семи компаній, яким належать ліцензії телеканалів «112 Україна» та NewsOne. Свої пропозиції парламент скерує до Ради національної безпеки та оборони України, яка може розглянути їх і винести своє рішення про санкції, яке далі вводиться в дію указом Президента України. Деякі медіаексперти в коментарях «Детектору медіа» назвали рішення парламенту наслідком «неефективної роботи Нацради».

 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY