detector.media
10.04.2018 16:07
У Беззаботівці, що на Донеччині, сподіваються на Покровську телевежу - Бригинець
У Беззаботівці, що на Донеччині, сподіваються на Покровську телевежу - Бригинець
Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України проаналізувала стан телерадіомовлення на території Беззаботівської сільської ради Олександрівського району Донецької області.

Про це повідомляється на сайті МІП.

«Цифрового телебачення немає, супутникове мають майже всі з тих часів, коли телевежу Карачун було зруйновано у 2014 році. Аналогові антени треба піднімати до 15 метрів у висоту, щоб приймати. Дуже сподіваються на Покровську телевежу, яку планують збудувати, як на можливість збільшення кількості каналів та спрощення доступу до них», - розповів радник міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами голови сільради Віктора Мирського, аналогові антени приймають, як у кого, 4-5 українських телеканалів, зокрема Перший канал, Інтер, 1+1 та 2+2.

«Поки не було відновлено Карачун - взагалі нічого не показувало», - додає пан Мирський.

Як писав «Детектор медіа», у лютому минулого року повідомлялося, що нову телевежу в Покровську збудують висотою у 200 метрів замість нинішньої вежі в 69 метрів. Завдяки збільшенню висоти, вдасться охопити телесигналом 852 тис осіб (нині це 573 тис) та радіосигналом – 581 тис (нині 198 тис). Державний секретар Міністерства інформполітики Артем Біденко уточнив, що вежа обійдеться приблизно у 12-17 мільйоні гривень.

У листопаді 2016 року було завершено зведення нової телевежі на горі Карачун поблизу Слов’янська (Донецька область) для поліпшення українського мовлення на півночі Донеччини, що контролюється українською владою. 5 грудня 2016 року у Слов’янську (Донецька область) відкрили телевежу на горі Карачун, яку було зруйновано бойовиками у 2014 році. Телевежа передає сигнал українських мовників.

На фото - телевежа на горі Карачун

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY