У Польщі Комітет медіа-власників Polskie Badania Internetu (PBI) доручив міжнародній маркетинговій дослідницькій компанії GfK проведення вимірювання онлайн-аудиторії в країні. Про це повідомляється у розповсюдженому релізі, який цитує «Медіабізнес».
Компанія GfK буде надавати дані, починаючи з січня 2016 року. Контракт триватиме чотири роки.
«Завдяки новій технології GfK, ми зможемо використовувати одну базу даних для аналізу того, наскільки великим є охоплення аудиторії сайтів, онлайн-відео та застосування на різних пристроях, таких як ПК, ноутбуки, планшети та смартфони. Ми також зможемо проаналізувати, які цільові групи їх використовують», - сказав Анджей Гарапіч, виконавчий директор PBI.
GfK використовує гібридний підхід для інтегрування даних кількох вимірювальних систем з метою надання всебічної картини споживачів цифрових технологій. Сайти будуть аналізуватися за допомогою технології cookie для визначення кількості відвідувачів і тривалості їх візитів. Додаткова інформація щодо того, які цільові групи користуються сайтами, буде надаватися крос-медіа панеллю. На базі цих даних будуть створюватися анонімні та агреговані профілі користувачів. База даних для медіа-планування, яка на початковому етапі буде готуватися щомісячно, надаватиме можливість аналізувати цільові групи. До цього аналізу буде включено інформацію від 50 тисяч осіб.
Нагадаємо, у травні дослідницькі компанії Gemius, Nielsen і Millward Brown запустили у Польщі проект, який об'єднує дослідження медіа на ТБ, в інтернеті, пресі та на радіо. Концепція дослідження, яку розробляють ці три польські дослідницькі компанії, може спричинити серйозні зміни на ринку реклами. Вимірювання зробить можливим планування і виробництво реклами для всіх видів медіа та рекламного контенту (включаючи вимірювання потокового відео з поділом на різні пристрої), а також вивчення соціально-демографічного портрету користувачів і цільових груп споживачів.
«Детектор медіа»