detector.media
20.05.2015 17:39
Комітет свободи слова переніс розгляд проекту про прозорість медіавласності
Комітет свободи слова переніс розгляд проекту про прозорість медіавласності

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики переніс на наступне засідання  розгляд законопроекту № 1831 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення», винесений народними депутатами Миколою Княжицьким та Вадимом Денисенком. Таке рішення було прийняте одноголосно на черговому засіданні 20 травня. 

 

За словами голови Комітету Вікторії Сюмар, робоча група, яка працювала при Комітеті, запропонувала низку своїх пропозицій щодо цього законопроекту. Наразі члени Комітету не встигли з ними ознайомитися. Учасники робочої групи вирішили, що запропонують свій варіант проекту. Якщо автори проекту Микола Княжицький і Вадим Денисенко не погодяться з такими змінами, члени робочої групи не підтримають законопроект №1831  і рекомендуватимуть парламенту його відхилити. Натомість зареєструють власний законопроект.

 

Нагадаємо, на своєму другому засіданні 22 квітня члени робочої групи, що була створена при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики, домовилися підготувати концепцію для написання законопроекту щодо прозорості власності ЗМІ. Для цього вони планували використати діючі норми, законопроект № 1831 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення», внесений народними депутатами Миколою Княжицьким та Вадимом Денисенком, а також власні напрацювання групи та обґрунтування, чи вони сумісні з проектом № 1831.

 

На першому засіданні робоча група вирішила звернутися за допомогою до європейських експертів. Також було вирішено вивчити позитивний закордонний досвід.

 

«Детектор медіа»

 

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY