15:04
Середа, 9 Жовтня 2013

За заявою Оксани Романюк почалося досудове розслідування за статтею «Самоправство»

За заявою Оксани Романюк почалося досудове розслідування за статтею «Самоправство»
За заявою Оксани Романюк почалося досудове розслідування за статтею «Самоправство»

Комітет оперативного реагування на інциденти за участю ЗМІ, який діє при Міжвідомчій робочій групі (МРГ) з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів, взяв на контроль звернення виконавчого директора Інституту масової інформації (ІМІ) Оксани Романюк. Про це повідомила прес-служба Президента України.

 

Як повідомили у Міністерстві внутрішніх справ, відомості за заявою виконавчого директора ІМІ внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 356 КК України («Самоправство»). Розпочато досудове розслідування.

 

Самоправство, - це самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією. Карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до трьох місяців.

 

Нагадаємо, 9 жовтня Оксана Романюк подала заяву про злочин до міліції щодо відкриття кримінального провадження за фактом погроз і порушення її права на приватність - зламу й оприлюднення вмісту її комп'ютера й електронної пошти.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4411
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop