ПРОЕКТИ
09:47
Понеділок, 28 Серпня 2017

Перший ефір «Танців з зірками»: Сергій Бабкін увійшов в історію проекту, а Тіна Кароль тимчасово покинула шоу

Дмитро Комаров та Оля Полякова набрали найменшу кількість балів від журі
Перший ефір «Танців з зірками»: Сергій Бабкін увійшов в історію проекту, а Тіна Кароль тимчасово покинула шоу
Перший ефір «Танців з зірками»: Сергій Бабкін увійшов в історію проекту, а Тіна Кароль тимчасово покинула шоу

Вчора, 28 серпня, відбувся перший прямий ефір прем’єри оновленого шоу «Танці з зірками» на каналі «1+1». Як ми і передбачали, Володимир Остапчук, роль якого на проекті до останньої миті трималася у таємниці, став одним з ведучих – він вів ефір з зіркової кімнати, де всі учасники очікували свого виходу на паркет та слухали оцінки від суддів.

До речі, судді – Дмитро Monatik, Катерина Кухар та Влад Яма – були доволі суворі. Табличка з десятьма балами підіймалася лише два рази за весь ефір (одну з «десяток» отримала Наталія Могилевська за аргентинське танго, а ще одну – Сергій Бабкін за контемп). Найнижчі бали та чимало зауважень дісталися парі Дмитра Комарова з Олександрою Кучеренко (13 балів) та Олі Поляковій із Степаном Місюркою (15 балів). Та, на щастя, було оголошено, що перший ефір – святковий, тож жодна з пар паркет цього разу не залишила.

Натомість Сергій Бабкін, за словами ведучого Юрія Горбунова вже увійшов в історію проекту «Танці з зірками» –  вперше в світі в шоу бере участь сімейна пара. Адже на проекті Бабкін танцює з дружиною – актрисою Сніжаною Бабкіною, яка, свого часу, займалася бальними танцями. Таке рішення, за словами Бабкіна, було почасти продиктовано тим, що на участь в шоу він погодився в останній момент, з іншого боку, пара дуже прагнула довести всім, що справжнє кохання таки існує, навіть на паркеті. До того ж, партнерка та дружина актора зізналася, що наразі в Сергія серйозні проблеми зі здоров’ям – величезні грижі в шийному відділі хребта, тож лікарі радять регулярні фізичні навантаження. Отак і погодилися брати участь в шоу – заради кохання та в терапевтичних цілях. Судячи з усього, недарма. Адже за контемпорарі, які вони виконували, отримали найвищі бали від суддів, порівняно з конкурентами.

На фінал першого випуску турнірна таблиця виглядала таким чином:

Сергій та Сніжана Бабкіни – 28 балів

Надя Дорофеєва та Женя Кот – 26 балів

Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко – 26 балів

Наталія Холоденко та Віталій Загоруйко – 23 бали

Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко – 21 бал

Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова – 20 балів

Олександр Скічко та Анна Паламарчук – 20 балів

Камалія та Діма Жук – 16 балів

Оля Полякова та Степан Місюрка – 15 балів

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко – 13 балів

Та, нагадаємо, жоден з танцівників поки що не покинув проект. А от ведуча Тіна Кароль тимчасово залишила шоу. Заспівала у фіналі дві пісні та пішла… Юрій Горбунов оголосив, що його ведуча-партнерка рушила у концертний тур, але обіцяла у якийсь момент повернутися в ефіри.

Нагадаємо, наприкінці червня телеканал «1+1» оголосив про повернення в ефір розважального проекту «Танці з зірками», прем'єра якого відбулася в Україні 11 років тому. З 2006 року три сезони шоу за цим британським форматом виходили на «1+1».

Улітку 2010 року директор телеканалу СТБ Володимир Бородянськийповідомив про купівлю телеканалом прав на локалізацію формату BBC для України. Прем'єра шоу на СТБ відбулася 26 лютого 2011 року. На СТБ «Танці з зірками» протримались один сезон, після чого проект закрили.

Фото: 1plus1.ua

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11471
Переглядів
Коментарі
Геннадій
21:18 / 17 Вересня 2017
Чому ця кобіта, з числа суддів,д дозволяє собі розмовляти в ефірі на російській мові? Шановні,врешті-решт це українське телебачення і ми ж хочемо підняти з колін нашу неньку! Починати потрібно з малого...
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.1% (13)
 
Ні, не користуюсь!
54.3% (50)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
27.2% (25)
 
Інше або коментар:
4.3% (4)
 
Загалом відповідей: 92
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop