ПРОЕКТИ
17:52
П'ятниця, 9 Грудня 2016

Як «Телетріумф» нагородив «Телетріумф»

8 грудня в концерт-холі Freedom відбулася церемонія нагородження національною телевізійною премією «Телетріумф-2016»
Як «Телетріумф» нагородив «Телетріумф»
Як «Телетріумф» нагородив «Телетріумф»

Премія вручалася в 40 основних та двох спеціальних номінаціях. У кулуарах традиційно виникли суперечки, як рахувати лідерів за кількістю статуеток (чи додавати успіхи продакшнів до успіхів телеканалів), але ми рахуємо так: перше місце у командному заліку серед телегруп – у «Медіа Групи Україна» (11 статуеток), серед продакшнів – у студії «Квартал 95» (5 статуеток).

Цього року церемонія не мала телеверсії і проходила в економ-форматі, чому було присвячено чимало жартів її ведучих – Володимира Зеленського і Марії Єфросиніної. Наприклад, таких: «Організатори витратили гроші лише на дві статті: сукню Маші Єфросиніної та алкоголь» і «Наталія Могилевська прийшла виступити безкоштовно: їй сказали, що буде телезйомка. Не підведіть, знімайте її на свої мобільні телефони».

Загалом же жарти ведучих були м’які і чемні: ураховуючи камерний формат заходу, можна було б додати внутрішньоцехового «перцю» хоча б на рівні минулого року – з пародіями на телешоу і телеменеджерів. Зате організаторам вдалося те, що багато років здавалося неможливим: усі основні дійові особи свята досиділи в залі до кінця церемонії. Невже секрет у банкетній розсадці та можливості пригощатися, не виходячи з зали нагородження?

Згідно ще одного жарту Володимира Зеленського, найбільше під час цьогорічної премії відзначилася Inter Media Group: вона не висунула жодного номінанта і ніхто з її співробітників не прийшов на церемонію. Зате навздогін церемонії вона розповсюдила прес-реліз, в якому назвала проведення «Телетріумфу» «несвоєчасним і недоречним в умовах обмежень і заборон, які гальмують розвиток українського телебачення, падіння рекламного ринку, ситуації політичної і економічної нестабільності».

Анжеліка Рудницька явно не розділяє песимізму Inter Media Group

Ігор Кондратюк

Олександр Денисов

Олексій Суханов, Марина Кухар та Євген Лященко ще не знають, скільки статутеток цього вечора отримає «Медіа Група Україна»

Валентин Коваль

Ігор Коваль

Михайло Ткач і Сергій Андрушко

Сергій Сьомкін і Юрій Артеменко

Семен Горов

Володимир Зеленський встигав і на сцені церемонію вести...

... і в залі нагороди отримувати

Суворі гумористи

3 статуетки невеликому продакшну «Тінспіріт студіо» за тревел-шоу «Орел і решка» - приклад важливості оригінальної ідеї

Дмитро Комаров відчуває конкуренцію: сказав, що «Світ навиворіт» хоче поїхати в Японію. Але дату не назвав - щоб не почули в «Орлі і решці»

Алла Мазур всьоме була визнана кращою ведучою інформаційної програми

А програма «Гроші» - вшосте кращою програмою журналістських розслідувань

«Голос країни 6» відзначили за кращу продюсерську групу та як кращу форматну розважальну програму. Загалом у «1+1 медіа» - 10 статуеток

StarLightMedia отримала 7 статуеток: 5 дісталося СТБ (зокрема, й за теледизайн минулорічної церемонії «Телетріумфу») и по 1 - ICTV і Новому каналу

Ахтем Сеїтаблаєв

Цього року «Телетріумф» визначив переможців у двох спецномінаціях: за внесок у розвиток телегалузі відзначили директорку MRM Вікторію Ярмощук, а відкриттям року визнали «#КіноКраїну». Статуетку від «#КіноКраїни» вийшли отримувати Сергій Созановський та Анатолій Максимчук та розповіли, що зараз допрацьовують ветований Президентом законопроект про держпідтримку кіно і сподіваються зареєструвати його до кінця року

Фото: Олексій Темченко

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2561
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop