ПРОЕКТИ
18:48
Четвер, 14 Березня 2013

Олександр Пантелеймонов хоче втримати Перший національний на 7-8 місці в рейтингу

І переселити НТКУ в іншу будівлю
Олександр Пантелеймонов хоче втримати Перший національний на 7-8 місці в рейтингу

Тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора Першого національного Олександр Пантелеймонов планує втримати канал на 7-8 місці в рейтингу загальнонаціональних каналів. «Ми хочемо вберегти позитивну динаміку зростання показників, ми хочемо втриматися на 7-8 місці», - сказав він 14 березня під час круглого столу, організованого Комітетом з питань свободи слова та інформації на тему «Національне телебачення України: стан, проблеми та перспективи розвитку».

 

Олександр Пантелеймонов розповів учасникам круглого столу про плани НТКУ на 2013 рік. «Ми хочемо в цьому році розширити мовлення супутникового каналу "Перший Ukraine" за рахунок Північної Америки і Азії. Хочемо зберегти і, можливо, певним чином  вдосконалити  додатки для смартфонів і планшетів. Бажаючі вже впродовж місяця можуть переглядати програми нашого ефіру практично в усіх найбільш поширених смартфонах і планшетах. У нас дуже амбітний проект переведення наших архівів на сучасні цифрові носії», - сказав він.

 

За словами Олександра Пантелеймонова, розпочнуть оцифровку з творчого спадку українського оперного співака Анатолія Солов'яненка.

 

Також НТКУ планує до 1 вересня поточного року зробити на базі ОСБ-1 наскрізну студію-конструктор, яку зможе використовувати велика кількість програм каналу.

 

«Окремо перед нами стоїть завдання скоротити чисельність працівників Національної телекомпанії на 15%», - додав тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора.

 

Пан Пантелеймонов розповів і про два великих цьогорічних проекти Першого - дитяче «Євробачення» й юнацький чемпіонат з легкої атлетики в Донецьку. «Також у нас є два великих соціальних проекти на цей рік: це популяризація творчості Тараса Шевченка і підтримка паралімпійського та дефлімпійського руху», - зауважив він.

 

Крім того, у керівництва каналу є амбітні плани переїхати в більш пристосоване приміщення. «Ми хочемо до кінця року розробити окремий проект щодо переведення виробництва Національної телекомпанії в іншу будівлю. Наше величезне приміщення слабо пристосоване для наших кліматичних умов. У нас є ділянка 13 га. Нам не потрібно стільки. Ми хочемо свій проект запропонувати спонсорам. Нам потрібно кілька поверхів будівлі, пару студій і максимум 3 га землі. Думаю, якщо ми цю землю віддамо державі чи місту, то виграють усі», - сказав пан Пантелеймонов.

 

Тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора нагадав присутнім, що на сьогодні у державне фінансування каналу близько 26 % від потреби. Через це НТКУ може втратити членство в Європейській мовній спілці, не зможе оплатити повністю трансляцію програм, не вироблятиме достатню кількість власного продукту. «А ще додатково цього року нам треба 20 млн грн на трансляцію чемпіонату з легкої атлетики в Донецьку», - додав він.

 

Олександр Пантелеймонов також пообіцяв 15 березня повідомити про нову телевізійну програму, яка буде в ефірі Першого національного.

 

Нагадаємо, у лютому колишній гендиректор каналу Єгор Бенкендорф став головою правління телеканалу «Інтер». 20 лютого Кабінет Міністрів призначив тимчасово виконуючим обов'язки гендиректора Національної телекомпанії України НТКУ) Олександра Пантелеймонова.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6502
Переглядів
Коментарі
дайте відповідь
22:11 / 14 Березня 2013
Чому ПЕРШИЙ на своєму сайті перестав показувати свій рейтинг серед інших каналів?
Не треба винаходити велосипед
22:01 / 14 Березня 2013
В АСБ-1 і так є декорація-кубики , де знімали "Нащадки" , "Новорічний концерт" , "Українська двадцятка" , "Світло" ," Київське віче" і , дай Боже пам'яті , ще кілька інших.А скільки грошей на це списали.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop