12:31
Середа, 27 Лютого 2013

Пішов із життя актор Віктор Сергачов – один із співзасновників театру «Современник»

Пішов із життя актор Віктор Сергачов – один із співзасновників театру «Современник»

26 лютого помер російський актор театру і кіно Віктор Сергачов. Про смерть 78-річного артиста повідомив Московський художній театр ім. Чехова, у якому останні роки служив покійний. Про це повідомляє РИА «Новости».

 

Віктор Сергачов був одним із засновників московського театру «Современник» поряд з Олегом Єфремовим. Артист також активно знімався в кіно, стверджуючи, що не існує маленьких ролей, охоче брався за складні речі і був упевнений, що тільки кропітка робота над роллю може привести до успіху.

 

Про місце і дату похорону актора буде повідомлено пізніше.

 

Віктор Сергачов народився в Забайкаллі 24 листопада 1934. Закінчив школу-студію МХАТ і після нетривалої роботи в театрі Радянської армії став одним із засновників «Студії молодих акторів», із студії пізніше був створений театр «Современник».

 

Крім безлічі ролей в театрі Сергачов зіграв у багатьох фільмах «Час, вперед!», «Три товстуни», «Три тополі на Плющисі», «Дворянське гніздо», «Зникла експедиція» та інших.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5319
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop