18:46
Понеділок, 11 Лютого 2013

«Известия в Украине» закриваються

«Известия в Украине» закриваються

Завтра, 12 лютого, вийде останній випуск газети «Известия в Украине». До кінця лютого видання буде закрито. Про це йдеться в повідомленні газети.

 

«Не секрет, що світовий ринок друкованої преси не може вийти з тривалої кризи, і Україна - не виняток. Ми досить довгий час намагалися знайти формат, при якому видання стане прибутковим, але на бажані показники ми так і не вийшли. Тим не менш, ми вдячні всім тим, хто працював, і хочу запевнити, завершимо наші відносини цивілізовано - відповідно до чинного трудового законодавства», - заявив генеральний директор «Известий в Украине» Олег Боярчук.

 

Головний редактор «Известий в Украине» Яніна Соколовська в коментарі «Телекритиці» зазначила, що таке рішення прийняли засновники проекту. Надалі вона має намір знайти інвестора або запустити новий проект.

 

За її словами, колектив уже ознайомився з намірами закрити проект та умовами звільнення. «Умови звільнення запропонували такі, що від них, якщо чесно, не було сенсу відмовлятись. Фінансово  людей не образили Таким чином , їм буде на що жити той час, поки ми знайдемо нових інвесторів в Україні, щоб продовжити цей проект. Або ми сформуємо інший проект. Оскільки в нас настільки міцний, хороший і талановитий колектив, що не хотілося б розлучатися», - сказала вона.

 

Зараз команда «Известий в Украине» готує фінальний випуск.

 

«Ми не впадаємо в песимізм. Проекту "Известия в Украине" 95 років. А за цей час були різні події, й акціонери змінювались, і революції були. Тому ми вважаємо, що ця газета - це непотопаємий корабель, і ми сподіваємося, що зараз не наткнулись на остаточний і фатальний айсберг», - сказала Яніна Соколовська.

 

Яким чином проект може продовжувати розвиток, команда «Известий в Украине» ще не обговорювала. Але пані Соколовська не виключає того, що може, з огляду на непросту ситуацію на ринку преси, бути створений інтернет-проект.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9895
Переглядів
Коментарі
Знавець
10:20 / 13 Лютого 2013
ff - нечорнозьомний мігрант детектед! :) Ідущіє с чємаданамі на вакзал (і дальше в Хабаравск) - Україна щиро махає вам рукою!
boss
22:22 / 12 Лютого 2013
ff , не читайте перед обедом советских газет. "..поскольку эти издания достаточно нормально, честно и без излишней желтизны рассказывали о различных событиях в стране и в мире..."
Г.Б.
09:51 / 12 Лютого 2013
Скатерью ... скатерью ... скатерью дорожка! Ждем "Известия Тель-Авива в Украине"
ff
00:36 / 12 Лютого 2013
Не "Украина приветствует вас", а ТУПОина, поскольку эти издания достаточно нормально, честно и без излишней желтизны рассказывали о различных событиях в стране и в мире, при этом как раз КП и Известия трудно упрекнуть в предвзятости и передергивании фактов.. Давалась достаточно взвешенная оценка событиям и различные точки зрения, чем . увы, не могут похвалиться немногочисленные чисто внутренние издания страны, работающие напрямую явно и неприкрыто на интересы хозяина-собственника. То, что люди станут меньше читать, меньше получать разносторонней информации, и сколько-нибудь объективной не радовать должно ,а огорчать. Ведь взамен нет в стране по-сути ничего. В т.ч. на "ридний мови". Ну а заангажированность изданий, в т.ч. интернет- изданий из Украины и печатных, настолько высока, что имея информацию о тех или иных событиях (или же не имея уже её, так как "хозяевам" не всегда выгодно и интересно "оприлюднювать" тот или иной факт), можно не глядя и не читая процитировать чуть ли не дословно то, как будет событие прокомментировано и оценено. Уход с рынка более-менее незаангажированных изданий вызывает далеко не радость .которую тут испражняют некоторые идиоты ниже. Это - беда и скатывание и дальше к однобокости освещения событий и к признакам диктатуры в стране.
Панда
21:05 / 11 Лютого 2013
Жаль, единственное нормальное издание было, без желтизны... Все печатные проекты там будут...
Вероніка
20:23 / 11 Лютого 2013
Так буде з усіма "проектами", які працюють проти України.
mediadim
19:01 / 11 Лютого 2013
good news
вася
19:00 / 11 Лютого 2013
Ну впринципе всей печатной прессе недолго осталось..
boss
18:55 / 11 Лютого 2013
Давно пора ! Следующие на выход -МК , КП(уа) , Сегодня ! Идущие нах , Украина приветствует вас !
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop