17:43
П'ятниця, 8 Лютого 2013

«ТСН. Особливе» запустить нові рубрики

«ТСН. Особливе» запустить нові рубрики

У проекті «ТСН. Особливе» з'являться нові авторські рубрики. Про це під час презентації нової студії ТСН повідомила ведуча проекту Соломія Вітвицька.

 

У коментарі «Детектор медіа» ведуча зазначила: «У нас будуть рубрики на кшталт Наталки Пісні, яка має свою рубрику - інтерв'ю, але в інших ракурсах. Зокрема, про моду».

 

Також, за словами пані Вітвицької, у кадрі частіше з'являтимуться журналісти проекту.

 

«Хочемо, щоб вони з'явились в іншому амплуа й після цього ще відповідальніше ставилися до своєї роботи. Вони виступатимуть як провокатори, будуть більш активними, щоб глядачі упізнавали стиль репортерів. Коли я в підводці кажу: "Дмитро Фурдак", глядач має очікувати - що ж такого він знову зробить», - сказала вона.

 

Хронометраж програми лишається незмінним - 24 хвилини, однак обговорюється й можливе розширення до 30 хвилин.

 

А от співведучу або співведучого в «ТСН. Особливе» найближчим часом не буде. «Я знаю, що шукали хлопчика в новини чи нові проекти. Шкода, що Віталій Седюк залишив нашу неньку-Україну, хоча я гадаю, що він би мені пасував як співведучий. Але поки що я не чула про плани появи нових ведучих для "ТСН. Особливе"», - додала пані Вітвицька.

 

Соломія Вітвицька

 


«Детектор медіа»

 

Фото Павла Довганя

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7653
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop