ПРОЕКТИ
18:42
Середа, 19 Грудня 2012

Нацрада взяла до відома результати перевірок ще 14 цифрових мовників

Найсуттєвіші відхилення від програмної концепції виявлено в ефірі СТБ
Нацрада взяла до відома результати перевірок ще 14 цифрових мовників

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення взяла до відома наявність порушень, виявлених за результатами перевірок 14 телекомпаній, що мовлять у мультиплексах МХ-2, МХ-3, МХ-5. Відповідні рішення Нацрада прийняла на засіданні 19 грудня.

 

Так, підбито підсумки планових перевірок СТБ, Нового каналу, «Хокею», ТРК «Відікон» (Суми), Закарпатської, Херсонської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Миколаївської ОДТРК, Новгород-Сіверської РДТРК, Запорізької незалежної ТРК ТВ-5, ТРК РАІ (Бурштин Івано-Франківської області), ТРК «Акцент» (Лисичанськ Луганської області).

 

Перевірки зафіксували здебільшого незначні відхилення від програмної концепції в межах 15-20 хвилин.

 

Найсуттєвіші порушення виявлено в ефірі СТБ. Як повідомила перший заступник голови Нацради Оксана Головатенко, канал у будні збільшив обсяг іноземного продукту з 5 до 10 годин на добу, зменшив обсяг власного - з 13 до 6 годин на добу, національного продукту, інформаційно-аналітичних програм; у вихідні - навпаки - збільшив обсяг власних програм з 13 до 15 годин на добу, національного продукту, фільмопоказу.

 

Директор із розвитку мереж каналу СТБ Геннадій Кізіма пояснив, що відхилення сталися лише в п'ятницю, коли йшла перевірка: частка іноземного продукту перевищено вдвічі через те, що канал цілий день показував серіал іноземного виробництва. «Це був єдиний день на тиждень. В інші дні в нас нормальна картина. Думаю, потрібно переоформити ліцензію. Ми, чесно, зробимо висновки», - пообіцяв він.

 

За пропозицією Оксани Головатенко Нацрада взяла до відома наявність порушень, зобов'язавши СТБ протягом місяця привести діяльність у відповідність до ліцензії. Аналогічні рішення ухвалено за результатами інших перевірок.

 

Нагадаємо, на попередньому засідання Нацрада також взяла до відома результати перевірок низки цифрових мовників.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6944
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop