12:20
П'ятниця, 12 Жовтня 2012

Програму Балашова «Психологія грошей» закрито?

Автор вважає, що це пов'язано з виборами
Програму Балашова «Психологія грошей» закрито?

Кандидат у народні депутати, бізнесмен Геннадій Балашов (на фото) заявляє, що з 11 жовтня без пояснення причин було закрито його авторську програму «Психологія грошей», яка виходила протягом півтора року в щоденному режимі одночасно на «Бізнес-радіо» і телеканалі Business. Цю інформацію інтернет-видання MIGnews.com.ua «Детектор медіа» підтвердив Геннадій Балашов.

 

На «Бізнес-радіо» Геннадію Балашову сказали, що протягом двох тижнів програми в ефірі не буде, на каналі Business - що два дні буде вихідний. Зараз в ефірі каналу виходять повтори «Психології грошей». «Прямо ніхто не говорить, що закрили, але мені й так усе зрозуміло», - зазначив пан Балашов.

 

Генеральний продюсер каналу Business Андрій Пробитюк заперечив інформацію про закриття «Психології грошей». На запитання, коли вийде наступний випуск, він пообіцяв відповісти трохи згодом. «Детектор медіа» також очікує на відповідь прес-служби «Бізнес-радіо».

 

На думку пана Балашова, закриття пов'язане з тим, що його конкурент за виборчим округом № 221 Василь Горбаль викупив рекламу в ефірі каналу й радіо. «І, судячи з усього, однією з умов було закриття моєї програми», - припускає він.

 

У прес-службі Василя Горбаля це заперечили: «Це не пов'язано з нами ніяким чином. З боку пана Геннадія щодо нас бувають некоректні висловлювання, але звертати на них увагу ми не маємо часу».

 

Геннадій Балашов стверджує, що в програмі не було його власної агітації, але запрошені гості-політики могли часом себе хвалити. «Ми одразу домовилися з каналом, що не маємо права агітувати за себе, і цього не було», - зазначив він.

 

«Психологія грошей», за словами автора, відтепер «виходить на вулиці»: нові випуски поширюватимуться на YouTube і у Facebook. Після виборів Геннадій Балашов має намір запропонувати телеканалам свій новий авторський проект «Поради багатого тата» - рекомендації мільйонера, як починати і як вести свій бізнес.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9655
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду