13:25
П'ятниця, 5 Жовтня 2012

Стрюков очолив «MTV Україна» і планує його оновити та вивести у лідери

Стрюков очолив «MTV Україна» і планує його оновити та вивести у лідери

«MTV Україна» незабаром хоче оновити програмне наповнення. Канал очолить генеральний директор телеканалу «Мега» та керівник нішевих каналів медіагрупи «Інтер» Костянтин Стрюков, який надалі поєднуватиме усі ці посади. Про це повідомляє прес-служба каналу «Інтер».

 

Денис Логвиненко, який раніше виконував обов'язки директора MTV, залишає канал за власним бажанням.

 

За словами пана Стрюкова, на «MTV Україна» незабаром чекає оновлення, яке має на меті вивести мовника у лідери у своїй ніші. «Ми плануємо значно підсилити творчу складову каналу. Тому шукаємо молодих талановитих продюсерів, які вміють ризикувати та готові втілювати нові сміливі проекти. Зараз перед нами тільки одне завдання - стати кращим музично-розважальним телеканалом України», - сказав він.

 

Прес-служба «Інтера» відзначає що «MTV Україна» саме за часів роботи Костянтина Стрюкова на посаді директора досягнув найкращих показників за всю історію існування. Також канал додає, що Костянтин Стрюков здійснив успішний ребрендинг телеканалу «Мега», переформатував «Ентер-Фільм», і запустив «Піксель».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4954
Переглядів
Коментарі
Как же долго я спала...
00:00 / 06 Жовтня 2012
Ба-а-а... МТВ умерло, и не скрывает этого. А в Украине еще дрыгается. "Молодых талантливых продюсеров, которые умеют рисковать" - на чьи деньги? И на какие деньги? На 30 килобаксов в месяц на весь канал???
bunny
16:52 / 05 Жовтня 2012
по поводу ребрендинга: есть К1, К2, теперь еще и К3 появится?
йцукен
15:37 / 05 Жовтня 2012
я так понимаю что скоро обьявят ребрендинг и MTV исчезнет
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop