13:00
П'ятниця, 5 Жовтня 2012

Журналісти «ОГО» до 20-річчя газети стали донорами

Святкуватимуть ювілей до Нового року
Журналісти «ОГО» до 20-річчя газети стали донорами

2 жовтня виповнилось 20 років з часу виходу першого номера рівненського інформаційно-рекламного тижневика «ОГО». У день народження журналісти видання традиційно стали донорами. Про це повідомляє прес-служба Видавничого дому «ОГО». «Щороку, починаючи з 2002-го, працівники редакції до дня народження газети здають кров для тих, хто її потребує», - йдеться у повідомленні.

 

Як повідомляє прес-служба, газета «ОГО» пройшла шлях від першої у Рівному газети приватних оголошень до впливового обласного видання для активної платоспроможної аудиторії. «Як незалежне друковане видання, що існує виключно за рахунок доходів від реклами та реалізації, газета не отримує дотацій від політичних сил та бізнесових кіл, не підтримує жодну політичну партію і декларує відданість принципам демократії, свободи слова та ринкової економіки. Засновник і шеф-редактор газети "ОГО" Віктор Данилов», - зазначає прес-служба.

 

До ювілею «ОГО» у Рівному відкрито фотовиставку «50 країн Віктора Данилова», на якій представлено світлини, зроблені засновником газети під час мандрівок різними континентами. Крім того в місті проходить 13-й турнір з футболу серед команд підприємств та фірм Рівного «Бізнес-ліга «ОГО».


«ОГО» є організатором різноманітних рейтингів та пізнавальних проектів, таких як «Сім чудес Рівненщини», «Відкрий Рівненщину», «Найуспішніші студенти Рівненщини» тощо.

 

У квітні 2012 року газета стала учасником інтерактивного медіапроекту «Інше місто», коли упродовж трьох тижнів чотири регіональні редакції України («ОГО» з Рівного, «Чернігівська медіа-група», «Коло» з Полтави та «Молодий буковинець» із Чернівців) обмінялись журналістами-блогерами для спільного дослідження туристичної інфраструктури міст і спільного скоординоваого висвітлення у режимі онлайн результатів щоденного виконання журналістами тематичних завдань-квестів.

 

Також «ОГО» має власну школу журналістики - «Школу універсального журналіста», яка існує з 2006 року.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5138
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop