ПРОЕКТИ
13:10
Понеділок, 17 Вересня 2012

Ток-шоу СТБ вестиме не Кондратюк

…а Дмитро Карпачов
Ток-шоу СТБ вестиме не Кондратюк

Нове ток-шоу «Один за всіх», яке незабаром має з'явитися в ефірі СТБ, вестиме Дмитро Карпачов. Про це «Детектор медіа» стало відомо з власних джерел.

 

Ігор Кондратюк, який мав стати ведучим проекту, не підійшов за образом, зазначають джерела. «Детектор медіа» звернулася по коментар до прес-служби каналу.

 

Раніше СТБ повідомляв, що програма стартує 13 липня, однак згодом переніс її прем'єру на невизначений період.

 

Психолог Дмитро Карпачов є обличчям таких програм СТБ, як «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Детектор брехні», «Все буде добре».

 

Наразі соціальні ток-шоу виходять на каналі «Україна» («Говорить Україна») та «Інтері» («Про життя»).

 

«Детектор медіа»

 

Фото - stb.ua

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14466
Переглядів
Коментарі
Микола
20:33 / 28 Вересня 2012
Вважаю, що будь хто на телебаченні може бути ведучим тільки ОДНІЄЇ программи, яким би талановитим, та харизматичним він (або вона) не був (не була). Задовбує: на всіх каналах - ті самі обличчя... Вони матеріють, становляться такими собі пихатими "гуру"... Згадайте росіянина Ліст"єва: робив програми і передавав їх іншим ведучім...
Глядач №1
17:07 / 17 Вересня 2012
Ну і слава Богу! Невже Кондратюку потрібна була програма про життєву "чорнуху"? Дивно, що взагалі його пробували на ведучого (якщо пробували).
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop