18:55
Середа, 5 Вересня 2012

Ганна Безлюдна створює Федерацію роботодавців медійної галузі

Для захисту інтересів власників медіа
Ганна Безлюдна створює Федерацію роботодавців медійної галузі

Директор із зовнішніх зв'язків і комунікації Group DF і віце-президент Федерації роботодавців України Ганна Безлюдна завершує роботу над створенням нового підрозділу - Федерації роботодавців медійної галузі. Про це вона повідомила в інтерв'ю Українському інституту розвитку медіа (UMDI), опублікованому «Детектор медіаю».

 

Наприкінці вересня Федерація роботодавців медійної галузі проведе всеукраїнський з'їзд і почне працювати, як інші подібні громадські організації. «Наша організація створюється в рекордні терміни, тому що колеги швидко відгукнулися на заклик і включилися в процес, і вже зареєстровано 12 регіональних організацій, вісім на підході. Активність дуже висока, як на рівні регіональних, так і національних ЗМІ, оскільки це необхідно всьому ринку», - зазначила пані Безлюдна.

 

На думку Ганни Безлюдної, є всі підстави для визнання того, що медіа - це не набір бізнесів, а самостійна галузь. І потрібні механізми розвитку не просто окремого бізнесу (газет, телеканалів, рекламних агентств), а цілої галузі.

 

Ганна Безлюдна поговорила зі своїми друзями, колегами (власниками і топ-менеджерами різних ЗМІ), і вони підтримали ідею створення організації, яка буде відстоювати інтереси роботодавців - «людей, які розвивають ЗМІ».

 

«Ми не створюємо біржу праці, мова йде про організацію, яка відстоює інтереси бізнесу, інтереси власників. У нас проблеми медіа обговорюються зазвичай у контексті свободи слова.... На економічну складову практично ніхто ніколи не дивився. А саме на ній заснована справжня незалежність медіа. Як може бути, наприклад, газета незалежна, якщо її хтось утримує? Або її ніхто не утримує, і вона вибирає: сьогодні одному продалася, завтра - іншому, потім третьому, п'ятому», - пояснила ініціативу створення федерації Ганна Безлюдна.

 

«Детектор медіа»

 

Фото з архіву «Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5091
Переглядів
Коментарі
Сергей Гузь
14:29 / 06 Вересня 2012
Отличная идея - создание федерации работодателей. Надеюсь, теперь они увидят, что им уже 10 лет говорят о нелегальных зарплатах в отрасли, системном нарушении трудовых и авторских прав журналистов, уничтожении социальных гарантий, прописанных в законодательстве и многое другое. И хотелось бы обратить внимание будущего руководителя федерации, что свобода слова - неотъемлемая часть трудовых прав журналиста. Так сказать - экономическая основа его деятельности. А то работодатели часто об этом забывают. Успехов и до встречи на переговорах.
lex
11:23 / 06 Вересня 2012
поддержу предыдущего оратора) канала развалила- факт!
Пеле
10:12 / 06 Вересня 2012
будь ты проклята!в седьмом колене! Всех уволила,оставила детей интеровцев голодать,воткнуда нож в спину тогда,когда все нуждались в этих копейках,которые платили,я не говорю о топ менеджменте!А сейчас о людях подумала!!!!Уничтожила телеканал Интер,набрав туда вместо профессионало которые строили канал.И набрала вместо них генетический мусор,который окончательно превратил канал в помойку,отстой и посмешище.Згиньл с форума,ине позорься.теме нет места среди людей=ты хуже фашистки и тебя никогда не простят-ты проклята в веках навсегда!Из-за тебя многие умерли ,заболели и потеряли ото горя родственников,из-за того что ты сделала ,предав людей.Список уволенных Безлюдной ,далеко не полной,просто так,чтобы не видеть тех,кто помнит с каким позорм ее вышвырнул покпойный Александр Зинченко за то,что он недосчитался кругленькой суммы за рекламы.Понад 50 працівників інформаційно-аналітичної служби телеканалу "Інтер" написали заяви про звільнення. Про це працівники "Інтеру" повідомили на форумі "Телекритики", повідомляє прес-служба медіа-профспілки. "Телеканал "Інтер" помер. Агонія почалась із закриття циклових програм. Тепер знищили кістяк каналу – службу інформації", – повідомляють журналісти. Так "інтерівці" відреагували на рішення керівництва телеканалу ліквідувати інформаційну службу та на створення продакшн-компанії ТОВ "Національні інформаційні системи", що вироблятиме новини для каналів "Інтер" та К1, а також, для інших каналів, що перебувають в управлінні у АТЗТ "УНТК".
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop