15:22
Четвер, 24 Травня 2012

«Свати» номіновано на фестиваль у Монте-Карло

В одній категорії з «Відчайдушними домогосподарками» і «Теорією великого вибуху»
«Свати» номіновано на фестиваль у Монте-Карло

Український комедійний серіал «Свати» виробництва «Студії Квартал-95» і телеканалу «Інтер» номіновано на премію 52-го телевізійного фестивалю в Монте-Карло (Monte Carlo TV Festival - 2012). Про це повідомляє прес-служба «Кварталу-95».

 

«Свати» номіновано як фільм, що має протягом року найбільшу кількість глядачів. Нагорода називається «Приз міжнародної аудиторії» і вручається сьомий рік поспіль.

 

Ця премія організована фестивалем у Монте-Карло спільно з французькою компанією Eurodata TV Worldwide, що спеціалізується на дослідженнях у сфері телемаркетингу. «Приз міжнародної аудиторії» вручається в трьох основних категоріях: драматичний серіал, комедійний серіал і теленовела.

 

«Свати» представлені в категорії «Комедія», де вони змагаються з американськими серіалами «Відчайдушні домогосподарки» і «Теорія великого вибуху».

 

Лауреатів оголосять на церемонії присудження премій у Монако 14 червня.

 

Номінанти «Призу міжнародної аудиторії» були попередньо відібрані серед 15 найкращих телевізійних фільмів із 65 країни - ринку з понад 3-мільярною глядацькою аудиторією.

 

Нагадаємо, цього року на основні нагороди фестивалю в Монте-Карло номіновано серіали Star Media «Острів непотрібних людей» та «Життя і пригоди Мішки Япончика».

 

Monte Carlo TV Festival - телефестиваль, заснований у 1961 році принцом Монако Реньє ІІІ.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8156
Переглядів
Коментарі
Тала
16:43 / 24 Травня 2012
так же на телефестиваль в Монте-Карло как лучший телефильм и за лучшую режиссуру телефильма номинирован проект, который продюссировали Влад Ряшин и Валентин Опалев "Ельцин. Три дня в августе". Производство - телекомпания "Мостелефильм". Примечательно, что тема личности в сложных политических событиях раскрывается не только в данном проекте, но и в фильме "Game Change" производства НВО где показана закулисная сторона предвыборной кампании Джона Маккейна. В главной роли - Джулиана Мур. Тоже вполне достойные конкуренты - партнеры по фестивалю. Кстати, данный проект - единственный из стран постсоветствого пространства в числе номинантов в категории "Телефильмы". Он спорный, он вызывает бурю эмоуий, потому что это время мы все помним вполне отчетливо, он цепляет, он показывает неоднозначного Ельцина. И он оценен отборочной комиссией фестиваля как достойный соперник лучшим проектам из Франции, США, Германии, Японии и т.д.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop