13:33
Четвер, 29 Березня 2012

Scripps Networks Interactive придбала Travel Channel

Scripps Networks Interactive придбала Travel Channel

Американська компанія Scripps Networks Interactive Inc. (SNI) повністю придбала британську компанію Travel Channel International Limited (TCI), що є власником телеканалу Travel Channel. Угода була підписана 22 березня, йдеться в офіційному повідомленні компанії.

 

Сума угоди - 65 млн фунтів стерлінгів ($103 млн).

 

У зв'язку з необхідністю отримання відповідних дозволів органів влади, остаточне оформлення угоди очікується в другому кварталі 2012 року.

 

SNI також володіє 65% американського телеканалу Travel Channel, решта 35% належать Cox Communications, яка викупила телеканал у корпорації Discovery у 2007 році. SNI придбала 65% американського Travel Channel за $1,1 млрд у листопаді 2009 року.

 

За словами голови, президента і виконавчого директора SNI Кеннета Лоу, TCI є важливим придбанням, оскільки його компанія планує залучати нових зарубіжних клієнтів та збільшувати присутність на європейських та азійських ринках.

 

Travel Channel представлений у 20 мовних версіях у понад 75 країнах Європи, Африки, Азійсько-Тихоокеанського регіони і Близького Сходу. Його аудиторія становить близько 25 млн передплатників.

 

Компанія Scripps Networks Interactive є виробником контенту для телебачення та інтернету (онлайн-мовлення, соціальні мережі та елементи електронної комерції). Їй належать такі телевізійні та інтернет-бренди, як HGTV, Food Network, DIY Network, Cooking Channel, Great American Country.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6584
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop