11:53
Понеділок, 30 Січня 2012

Стартують зйомки українсько-турецького фільму «Люби мене»

Стартують зйомки українсько-турецького фільму «Люби мене»

1 лютого розпочинаються зйомки фільму під робочою назвою «Люби мене», що став одним з переможців першого відритого конкурсу кінопроектів на отримання державного фінансування. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

 

Спільний українсько-турецький фільм «Люби мене» виробляє продакшн «Татофільм» (Україна) та компанія «Каракирмизифільм» (Туреччина). «Це яскрава історія стосунків чоловіка і жінки з абсолютно різних культур. Головні герої говорять різними мовами, але розуміють одне одного почуттями», - ідеться в анотації.

 

Режисер фільму - Марина Горбач, автори сценарію - Мехмет Бахадир Ер та Марина Горбач, оператор Святослав Булаковський, композитор Бариш Дірі.

 

Зазначимо, фільмографія режисера фільму Марини Горбач включає короткометражні фільми «Банка» (2004), «Борг» (2006). Разом із режисером Мехметом Бахадиром Ером вони зняли повнометражний фільм «Гарчання чорних псів», прем'єра якого відбулася на МКФ в Роттердамі. Фільм був показаний на більш ніж 40 міжнародних кінофестивалях, отримав нагороди: «Найкращий експериментальний фільм», «Найкращий режисер», «Найкращий національний фільм». Учасник «Берлінського кампусу талантів» 2006 року.

 

Нагадаємо, фільм «Люби мене» з-поміж інших став переможем конкурсу кінопроектів на отримання державного фінансування, що його проводило Державне агентство з питань кіно. Держава профінансує стрічку на 50% і виділить 7 100 303 грн. Тобто бюджет українсько-турецького фільму становитиме понад 14 млн грн.

 

Загальна сума державного фінансування 25 фільмів сягнула 107 млн грн.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10344
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop