12:55
Четвер, 25 Серпня 2011

Ранкова програма на «Інтері» змінила ведучих

Ранкова програма на «Інтері» змінила ведучих

Ранкову програму на «Інтері» «З новим ранком» в осінньому сезоні вестимуть нові ведучі - Дарина Капустян і Ліна Нерус. Про це «Детектор медіа» повідомила прес-служба телеканалу.

 

Крім того, програму буде переформатовано - з'являться нові рубрики, зокрема рубрика для батьків «Доктор К», у якій розповідатиметься, як зберегти здоров'я дитини.

 

Разом з тим в оновленій програмі залишаться старі рубрики: «Автопідйомник», «Ваші гроші», «Ідеї для дому», «Гаджети» (про новинки в світі портативних пристроїв), «Знак якості» і «Весела квартира» (серія авторських позитивних сюжетів ).

 

Програма «З новим ранком» виходить по буднях о 7:10 на «Інтері».

 

 


 

Ліна Нерус (ліворуч) і Дарина Капустян

 

Нагадаємо, на початку серпня команда «З новим ранком» пішла у тритижневу відпустку. За інформацією ТК, керівництво каналу розглядало можливість переформатувати проект.

 

Оновлене ранкове шоу з'явилось на «Інтері» 14 лютого 2011 року. Тоді проект вперше за останні роки змінив назву - на «З новим ранком», оскільки раніше називався «Ранок з "Інтером"».

 

З березня шоу вели дві пари: Ігор Діденко та Гліб Тимошенко і Кароліна Ашіон та Костянтин Оніщенко, які позмінно чергувалися.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13517
Переглядів
Коментарі
Память
09:33 / 26 Серпня 2011
Новая-старая галечка нерус... только в этот раз ей, видно, сказали много улыбаться. вот и улыбается без устали.
заноза
23:38 / 25 Серпня 2011
Вот у меня воприсик к 7654: а почему вы говорите "приятныЕ ведущиЕ", если Даша Капусцян еще в эфире не была? В эфире-то пока только реинкарнированная Лина Нерус? А вот вам и ответик: хвалебные оды пишем себе сами)))) Кто ж еще напишет?
пчела майя
23:29 / 25 Серпня 2011
Шоу для покойников. Сидит какая-то "объявлялка" сюжетов. Зачем она говорит то, что я увижу в следующем сюжете? Чтобы я дальше не смотрела? Поставьте отбивку вместо нее - эффект тот же будет. Подозреваю, там не только ведущих заменили, но и редакторов. Эта дама в кадре все время ищет камеру, которая ее снимает. Там что, лампочки не работают? Это действительно, шаг. И не один, а несколько. Только не вперед, а во времена эпохи заката ТВ-Табачук. Отстой полный.
7654
13:46 / 25 Серпня 2011
Очень приятные ведущие без интеровского надрыва в голосе. Это шаг.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop