18:03
П'ятниця, 5 Серпня 2011

«1+1»: Ми власники повного пакету прав на матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи

«1+1»: Ми власники повного пакету прав на матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Група «1+1» стала власником повного пакету прав на трансляцію матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи сезону 2011/2012. Про це «Детектор медіа» повідомила піар-директор групи Анастасія Жук.

 

За її словами, УЄФА не ділить пакет прав за способом розповсюдження сигналу (ефірні права чи на трансляцію в платних телемережах).

 

Також «1+1» планує самостійно знімати матчі турнірів, не залучаючи до цього сторонні компанії.

 

Раніше в коментарі «Детектор медіа» Віктор Самойленко, президент групи компаній «Поверхность», яка останніми роками була власником прав на трансляцію двох турнірів, висловив сподівання, що в «Поверхности» залишилися права на трансляцію матчів у платних пакетах телебачення. Також він припускає, що його телегрупу залучать до зйомок матчів.

 

Нагадаємо, 4 серпня група «1+1» виграла тендер на трансляцію турнірів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи сезону 2011/2012 і, як ідеться в заяві УЄФА, стала контент-партнером УЄФА в Україні замість «Поверхности».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
17679
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop