16:06
П'ятниця, 29 Липня 2011

Держава фінансуватиме половину накладів розширеної програми «Українська книга»

Держава фінансуватиме половину накладів розширеної програми «Українська книга»

Державний комітет телебачення і радіомовлення розробив новий Порядок формування програми «Українська книга», який після погодження з міністерствами та відомствами буде затверджено Кабінетом Міністрів. Про це 28 липня на засіданні Міжвідомчої комісії з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження заявив голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович.

 

Як повідомили ТК в прес-службі комітету, новий порядок передбачає зростання накладів видань. Але при цьому держава фінансуватиме 50% випуску книг за програмою (ці видання поширюватимуться по бібліотеках і посольствах), а 50% фінансуватимуть видавці власним коштом і, відповідно, зможуть випускати ці книги на ринок у вільний продаж. Раніше видавці мусили просити дозвіл у Держкомтелерадіо на випуск додаткового накладу для комерційної реалізації випущених за «Українською книгою» видань.

 

Окрім цього, новий порядок передбачає подання на розгляд Експертної ради, яка розглядає пропозиції видавництв та затверджує перелік видань програми «Українська книга», не лише розширені анотації, а й оригінал-макети майбутніх книг.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11030
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop