21:59
Неділя, 29 Травня 2011

У «Битві екстрасенсів» знову перемогла Олена Курилова

У «Битві екстрасенсів» знову перемогла Олена Курилова

Сьогодні, 29 травня, стало відомо ім'я переможця проекту «Битва екстрасенсів. Боротьба континентів». Перше місце посіла переможниця шостого сезону цього ж шоу українка Олена Курилова з Харкова, яка набрала найбільшу кількість голосів телеглядачів. Саме вона отримала приз у 250 тисяч гривень від організаторів шоу та скульптуру, виготовлену відомим митцем Ігорем Гречаником.

 

«Битва екстрасенсів. Боротьба континентів» - другий сезон міжнародного змагання екстрасенсів. У шоу взяли участь 13 екстрасенсів із різних країн світу: США, Канади, Австралії, Грузії, Болгарії, Азербайджану, Перу, Гвінеї, Вірменії, Росії, Казахстану та України. Декотрі з них подолали 36 випробувань на шляху до фіналу.

 

За чотирьох фіналістів проголосували 200 тисяч телеглядачів, переможниця проекту набрала 93,35% голосів.

 

Шоу стартувало на телеканалі СТБ 6 березня 2011 року. Суддями в проекті були незмінний ведучий Павло Костіцин, маг Урі Геллер, а також британський хореограф і суддя шоу «Танцюють всі!» Франсіско Гомес.

 

Як уже писала «Детектор медіа», телеканал СТБ готується до дев'ятого сезону «Битви екстрасенсів», наразі тривають кастинги.

 

«Детектор медіа»

 

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14973
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop