11:59
Вівторок, 12 Квітня 2011

Мін’юст зареєстрував журнали Ramus.ua, Oikonomika та інші видання

Мін’юст зареєстрував журнали Ramus.ua, Oikonomika та інші видання

Міністерство юстиції зареєструвало нові друковані видання: 27 журналів, шість газет, чотири збірники та один каталог.

 

28 березня наказом № 929/5 Мін\'юст зареєстрував газети «Домашній винороб» («Домашній винодел»), «Контрольна закупка» («Контрольная закупка»), а також журнали

«Золотий ковчег» («Золотой ковчег»), «Інформаційно-аналітичне видання "Міст"» («Информационно-аналитическое издание "Мост"»), «Аналітичне видання "Вектор"» («Аналитическое издание "Вектор"») і «Православний вісник» (Української Православної Церкви).

 

Перереєстровано журнал «Агросвіт».

 

Наказом № 930/5 зареєстровані газета Property Times. Archіtect (з англ.: «Часи власності. Архітектор»; додаток до газети Property Times) і журнали Evo-Yachting (англ.: «Ево-Яхтинг»), The Mainpeople report (з англ.: «Хроніка світського життя») і Ramus.ua.

 

29 березня наказом №947/5 зареєстровані журнали «Державні закупівлі у запитаннях та відповідях» («Государственные закупки в вопросах и ответах»), «Дитячий Розвивайко плюс виріб» («Детский Развивашка плюс поделка»), «Граємо в казку» («Играем в сказку») і «Танець в Україні та світі» («Танец в Украине и мире»), газета «Українська платформа» і збірник «Актуальні проблеми філології та перекладознавства».

 

Наказом №948/5 зареєстровані журнали «Розмалюйка» («Разрисуйка»), «Малювашка» («Рисовашка»), «Дитячий журнал» («Детский журнал»), «Маленький геній» («Маленький гений»), «Буржуа» і Oikonomika, а також газета «Сільська газета» («Сельская газета») і каталог «Плануємо відпочинок» («Планируем отдых»).

 

Наказом №949/5 зареєстровані журнали «Медсестра дошкільного закладу» («Медсестра дошкольного учреждения»), «Мистецтво продажу» («Искусство продаж», Art of Sales), «Еквісвіт» («Эквисвит», Equisvit) і збірник наукових праць «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Військово-спеціальні науки».

 

Наказом №950/5 зареєстровані журнали «Цукрові буряки та цукор», «Медична сестра дошкільного закладу» («Медицинская сестра дошкольного учреждения»), «Дитячий розвивайко плюс диск» («Детский Развивашка плюс диск»), «Злива» («Ливень»), газета «Кінний бізнес» («Конный бизнес») і збірник «Вкусные кроссворды» (додаток до журналу «Едим со вкусом»).

 

Перереєстровано журнал «Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони».

 

Наказом №951/5 зареєстровані журнали «Полиграфия. Отдел снабжения», «Малишок» («Малышок») і збірник «Археологія і давня історія України».

 

Перереєстровано журнал «Ханна Монтана».

 

Наказом №953/5 зареєстровано журнал «Порівняльна професійна педагогіка».

 

Перереєстровані журнали «Інвестиції: практика та досвід», «Вовк та заєць» («Волк и заяц») і «Збірник наукових праць ННЦ "Інститут землеробства НААН"».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12489
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop