20:20
П'ятниця, 1 Жовтня 2010

«Детектор медіа» представляє проект «Медіаграмотність»

«Детектор медіа» представляє проект «Медіаграмотність»

На порталі «Детектор медіа» стартував проект «Медіаграмотність», покликаний підвищити рівень медіакомпетентності наших громадян та створити відкритий простір для обговорення медіастандартів.

 

Аналітичні статті, моніторинги та інтерв'ю з провідними діячами вітчизняного медіапростору, що публікуватимуться на сайті, допоможуть інтернет-користувачам навчитись оцінювати достовірність, об'єктивність та екологічність медіатекстів. А інтерактивність ресурсу дасть можливість долучитися до обговорення через коментарі, опитування та запитання експертам.

 

Проект відкритий для партнерства з громадськими організаціями, навчальними закладами, медіа та науковими установами, до співпраці також запрошуємо експертів, аналітиків, дописувачів. Реалізується громадською організацією «Детектор медіа» за підтримки Internews Network у рамках проекту «У-Медіа» «Моніторинг дотримання журналістських стандартів та підвищення медіаграмотності широкого кола українських громадян».

 

Із пропозиціями, а також по додаткову інформацію звертайтеся за телефонами: (044) 235-70-91, (050) 383-37-43, Тетяна Ковтунович.

 

E-mail: kovtunovich@detector.media

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16720
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду