12:09
Понеділок, 27 Вересня 2010

Міжнародний сезон «Битви екстрасенсів» стартує 17 жовтня

Міжнародний сезон «Битви екстрасенсів» стартує 17 жовтня

Сьомий випуск «Битви екстрасенсів» на телеканалі СТБ стартує 17 жовтня. Цю інформацію ТК підтвердив керівник проекту Олександр Слободський.

 

У новому сезоні реаліті-шоу вийде у міжнародному форматі. «Змінилося все: склад журі, концепція. Також,  як і кожного сезону, у нас нові випробування для екстрасенсів», - зазначив Олександр Слободський.

 

У складі журі проекту цього року візьме участь російська телеведуча Дана Борисова. Главою журі буде маг Урі Геллер. Зокрема, він відомий завдяки здібностям гнути ложки поглядом. Геллер часто приймає участь у телепрограмах зі змагання фокусників і магів з елементами реаліті-шоу. Зокрема це  ізраїльська програма  «Наступник» (в США і Росії проект виходить під назвою «Феномен). Також він був експертом російського шоу «Феномен» (канал «Россия»).

 

Геллер народився у Тель-Авіві, а нині мешкає у графстві Йоркшир (Великобританія). Із Києвом у нього особливі стосунки: Геллер неодноразово розповідав в інтерв'ю, що його теща - зі столиці України.

 

 

 Урі Геллер

 

«В рамках Битви екстрасенсів Геллер виступатиме главою журі і показуватиме шоу, - уточнив Олександр Слободський. -  Які саме, він нам ще не розповідав, але сказав, що це буде шокуюче . Його виступи подаватимуться як візитка глави нашого журі - в рамках випуску, поза конкурсом».  Перші зйомки за участю Геллера розпочалися сьогодні, 27 жовтня.

 

За словами Слободського, у міжнародному випуску візьмуть участь екстрасенси з Великобританії, США, Румунії, Азербайджану та Нігерії.

 

«Битва екстрасенсів» виходить на СТБ з 2007 року за міжнародним форматом Psychic Challenge, за ліцензією TéVé Media Group (Нідерлади).

 

«Детектор медіа»

 

Фото - liveinternet.ru

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
17206
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop