10:13
Четвер, 19 Серпня 2010

Мін’юст зареєстрував газету «Гороскоп плюс», журнал Erstenation та інші видання

Мін’юст зареєстрував газету «Гороскоп плюс», журнал Erstenation та інші видання

9 серпня Міністерство юстиції зареєструвало нові друковані засоби масової інформації: чотири журнали, два збірників, а також одну газету.

 

Наказом № 1824/5 зареєстровані газета «Гороскоп плюс», журнали Erstenation (з нім.: - «Перша нація»), «Карта красивой жизни», «Науковий вісник Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Серія "Економіка та управління в нафтовій і газовій промисловості"» і додаток до журналу «Ангелятко» - «Ангелятко шрифтом Брайля», а також збірники «Переяславіка: Наукові записки Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав" / Збірник наукових статей» і «Гуманітарні студії: Україна-Польща».

 

Перереєстровані збірники «Національно-культурний аспект вивчення україністики і полоністики. Збірник студентських наукових праць» і «Проблеми філології та культури: Україна-Польща. Збірник наукових праць українських та польських вчених».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14313
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop