13:50
П'ятниця, 23 Липня 2010

TNS: 53% глядачів перемикають канал під час реклами, а 26% взагалі виходять з кімнати

TNS: 53% глядачів перемикають канал під час реклами, а 26% взагалі виходять з кімнати

За даними  опитування в рамках червневого омнібусу агентства TNS, 53% українців перемикають канали, коли починається реклама, а 26% взагалі йдуть з кімнати. Про це повідомляє видання Marketing Media Review, яке виступило замовником даного дослідження.

 

TNS поставило українцям декілька питань. У першому з них респондентам пропонувалося за 5-бальною шкалою визначити ступінь роздратування, яке викликає у них той чи інший вид реклами. Виявилося, що  найменш дратівливою вважається нестандартна реклама та реклама в пресі. Телевізійну рекламу названо найдратівливішою: 78% українців поставили їй максимальну оцінку.

 Друге запитання було сформульовано так: «Що зазвичай ви робите, коли по телебаченню починається рекламний блок?». Виявилося, що 53% опитаних перемикають канали, а 26% українців під час реклами йдуть з кімнати - наприклад, на кухню. 19% респондентів під час блоку займаються своїми справами (серед них переважають люди віком 16-25 років). 14% респондентів, серед яких переважають жінки, дивляться рекламу. У 11% відсотків українців, як у чоловіків, так і у жінок, трансляція рекламного блоку викликає обурення, інші 11% просто не звертають на неї уваги.

 Тільки 1% респондентів, за даними TNS, фіксує інформацію та контакти, які прозвучали в рекламному блоці.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14686
Переглядів
Коментарі
an_ver
15:01 / 23 Липня 2010
Останнім часом при премиканні з каналу на канал у пошуках чого-небудь, що можна подивитись без відрази, весь час попадаю на рекламні блоки. Доводиться перемикати 6-10 каналів, доки натрапиш не на рекламу. Це жахливо. Слід ввести законодавчу норму, щоб канали в програмі на будь-якому носії, вказували час початку і кінця рекламних вставок, як рівноправних об"єктів розкладу показів.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
5.9% (1)
 
Ні, не подобається!
17.6% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
76.5% (13)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 17
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop