Айдан Вайт вважає, що Міжнародна федерація журналістів замало приділяла уваги Україні

23 Липня 2010
3401
23 Липня 2010
11:41

Айдан Вайт вважає, що Міжнародна федерація журналістів замало приділяла уваги Україні

3401
Айдан Вайт вважає, що Міжнародна федерація журналістів замало приділяла уваги Україні

Генеральний секретар Міжнародної федерації журналістів Айдан Вайт не вірить у спроможність інтернету замінити собою традиційні медіа, пише УНІАН.

 

«Державним та деяким іншим організаціям вигідний розпад традиційної структури журналістики. - заявив він у своєму інтерв'ю «Журналісту України». - Незважаючи на те, що в інтернеті розвивається багато нових вражаючих медіа проектів, вони є поганою заміною для професійних, високоетичних ЗМІ». На його думку громадянська журналістика масштабно розширюється, а традиційна - скорочується.

 

Окрім того, пан Вайт не став приховувати існування проблем з порушення авторських прав в Європейському Союзі. «Захист прав авторів став серйозною проблемою на рівні ЄС. МФЖ брала участь в кількох нарадах Єврокомісії і дійшла висновку, що винятки з авторського права повинні бути чітко регламентованими і заснованими на Бернській конвенції», - сказав він.

 

Говорячи про Україну, пан Вайт розповів про зрушення, яких вдалось досягти МФЖ на теренах нашої держави. «На жаль, мушу визнати, що в період між конгресами ми не приділяли Україні достатньо уваги, але в будь-якому випадку значних успіхів було досягнуто в подоланні безкарності за різноманітні злочини у вашій країні», - зауважив він.

 

Генеральний секретар МФЖ запевнив, що його організація докладе максимум зусиль для подолання проблем медіа у світі. «МФЖ має сильну і досвідчену команду, яка працює з  регіональними відділами, - сказав він. - Подальший розвиток регіональної структури і покращення взаєморозуміння між центральним офісом і регіональними організаціями закладає міцну основу для підвищення ефективності роботи, яку ми проводимо».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3401
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду