10:52
Вівторок, 2 Лютого 2010

Лукашенко підписав указ про контроль за інтернетом

Лукашенко підписав указ про контроль за інтернетом

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав указ «Про заходи з вдосконалення використання національного сегменту мережі інтернет», який передбачає контроль за всім білоруським сегментом інтернету. Про це повідомляє сайт ТСН.ua.

 

Відтепер постачальники інтернет-послуг будуть зобов'язані здійснювати ідентифікацію абонентських пристроїв користувачів мережі, вести облік і зберігати відомості про такі пристрої і надані послуги, і надавати їх на вимогу слідчих органів та прокуратури.

 

Указ регламентує механізм обмеження доступу до інформації на вимогу користувачів та офіційних органів. За подібним запитом, постачальник зобов'язаний обмежити доступ до порнографічних сайтів, а також до ресурсів, що пропагують жорстокість і насильство.

 

Крім того, документ передбачає можливість припинення надання інтернет-послуг користувачам «за виявлення грубих порушень законодавства», якщо протягом шести місяців після відповідного розпорядження ці порушення не були усунені.

 

Контроль над ресурсами інтернету в Білорусі здійснюватиме нова спецслужба - оперативно-аналітичний центр при адміністрації президента (ОАЦ). Указ набуває чинності 1 липня 2010 року.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
15447
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop