12:40
Четвер, 24 Грудня 2009

Tochka.net запитала своїх читачів, що б вони зробили, якби стали Президентом

Tochka.net запитала своїх читачів, що б вони зробили, якби стали Президентом

Tochka.net та компанія iVOX запустили проект president.tochka.net. Про це повідомляє прес-служба холдингу Digital Ventures (портал Tochka.net) 

 

«Ти - Президент!» має три етапи: перший, вже реалізований дослідницькою компанією iVOX, передбачає опитування інтернет-користувачів: «Уявіть, що Ви стали Президентом України. Яким буде Ваш перший крок?». Серед отриманих відповідей було відібрано 20 найрезонансніших. На другому етапі редакція порталу Tochka.net та компанія iVOX опитали кандидатів у президенти та оцінили народні ініціативи за стобальною системою.

 

Третій етап передбачає, що кожен відвідувач порталу Tochka.net має нагоду оцінити топ-20 ініціатив, запропонувати власні і порівняти свої погляди з оцінками кандидатів у президенти та відомих політиків.

 

«Кожен учасник проекту "Ти - Президент!",  по суті, голосує "всліпу", тобто не за окремих політиків, а за конкретні ініціативи, і лише вкінці голосування отримує портрет свого однодумця серед чинних кандидатів та інших учасників», - йдеться у повідомленні компанії.

 

Ініціатором  проекту виступила компанія iVOX, яка свого часу реалізувала аналогічний проект у Бельгії.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
25060
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду