19:58
Вівторок, 23 Листопада 2004

150 дипломатів закликають визнати Президентом Ющенка

Більше півтори сотні дипломатів підписали заяву, в який закликали визнати обраним Президентом України Віктора Ющенка.
150 дипломатів закликають визнати Президентом Ющенка
“Ми не можемо мовчки спостерігати за ситуацією, яка здатна поставити під сумнів демократичний розвиток України, звести нанівець багаторічні зусилля з повернення нашого народу до Європи і, врешті, призвести до міжнародної ізоляції держави”, - йдеться в заяві, яку оприлюднив в прес-центрі Віктора Ющенка речник Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський.

“У момент істини для мільйонів наших співвітчизників державу повинен очолити лідер, який має справжній мандат довіри Українського народу і чий особистий моральний авторитет буде визначальним для зміцнення авторитету і ролі України у світі”, - каже заява.

Дипломати, що підписали заяву, мають намір чесно та фахово виконувати свої обов’язки.

Кореспондент журналістської ініціативи “Правда переможе” Єгор Соболєв взяв інтерв’ю у Лубківського:

Що спонукало Вас до такого вчинку?

Головний мотив – це турбота про майбутнє нашої держави. Дбаючи про те, щоб Україна існувала як держава, дбаючи про те, щоб Україну визнавали і поважали на міжнародній арені, ми зробили таку заяву.

Чому Ви вважаєте, що такі вибори можуть призвести до міжнародної ізоляції України?

Не секрет, яка реакція надходить з боку міжнародного співтовариства. Ми сподіваємося, що заяви США, ОБСЄ, інших країн будуть прийняті до уваги не тільки нами, але й нашою державою.

Чим ризикує Україна, якщо в такій спосіб проголошений Президентом Янукович стане Президентом?

Я не хотів би відповідати на гіпотетичні запитання. Я можу з впевненістю говорити, яким буде шлях України, якщо Президентом буде визнаний Віктор Ющенко. Цей шлях однозначно у Європі.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
581
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop