11:38
Вівторок, 4 Серпня 2009

Виконувачем обов’язків гендиректора Концерну РРТ призначено Олега Копійку

Виконувачем обов’язків гендиректора Концерну РРТ призначено Олега Копійку

У Концерні РРТ призначено тимчасового менеджера - вихідця з «Укртелекому» Олега Копійку, пише газета «Экономические известия».

 

Як повідомив «Детектор медіа» нинішній генеральний директор КРРТ Анатолій Антоненко, Олега Копійку призначили вчора, 3 серпня, виконувачем обов'язків гендиректора на період хвороби самого пана Антоненка, який протягом двох тижнів перебуває на лікарняному. Коли він зможе вийти на роботу, Анатолій Антоненко не знає.

 

Перший заступник голови Держадміністрації зв'язку Володимир Смоляр повідомив «Экономическим известиям», що Олег Копійка звільнився з ВАТ «Укртелеком», де обіймав посаду директора департаменту інформаційних та перспективних технологій. Пан Смоляр не виключає, що залежно від результатів контрольно-ревізійної перевірки КРРТ тимчасовий менеджер може залишитися на постійних засадах.

Читайте також

 

Ця схема нагадує історію дворічної давнини, коли в січні 2007 року Міністерство транспорту і зв'язку за результатами перевірки КРРТ своїм контрольно-ревізійним управлінням прийняло рішення звільнити керівника КРРТ Володимира Іщука і призначити Анатолія Антоненка.

 

Опитані газетою експерти прогнозують, що з приходом Олега Копійки можна очікувати початку переходу на цифрові стандарти телебачення в Україні.

 

Нагадаємо, що в листопаді 2008 року Кабмін прийняв постанову про передачу КРРТ у підпорядкування Мінтрансзв'язку зі сфери управління Державного комітету телебачення та радіомовлення. У грудні президент видав указ, що призупиняв дію урядової постанови. Але вже у квітні 2009 року Віктор Ющенко підписав новий указ, згідно з яким його попередній указ утратив силу. Таким чином КРРТ остаточно перейшов до Мінтрансзв'язку.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
22678
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop