15:12
Вівторок, 23 Червня 2009

Єврокомісія пропонує встановити міжнародний контроль над управлінням інтернетом

Єврокомісія пропонує встановити міжнародний контроль над управлінням інтернетом

Європейська комісія вважає, що підконтрольну американському уряду компанію ICANN, яка займається управлінням мережею Інтернет, має бути передано під міжнародний нагляд, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

 

Некомерційна організація ICANN, що базується у Південній Каліфорнії, займається спостереженням за призначенням доменних імен та ІР-адрес. Згідно з контрактом, термін якого спливає 30 вересня 2009 року, організація повинна не рідше ніж двічі на рік звітувати перед урядом США.

 

У заяві Єврокомісії зазначено, що по завершенні терміну контракту контроль за ICANN має перейти під міжнародний контроль. «Чи стане ICANN цілком незалежною організацією,  відповідальному перед глобальною інтернет-спільнотою? Європейці хотіли б цього, і ми прагнутимемо цього», - заявила спеціальний уповноважений Інформаційної спільноти Євросоюзу Вівіан Рединґ.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
30434
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop