Журналістські асоціації Сербії закликають ушанувати загиблих від бомбування Будинку радіо і телебачення

22 Квітня 2009
9668
22 Квітня 2009
13:23

Журналістські асоціації Сербії закликають ушанувати загиблих від бомбування Будинку радіо і телебачення

9668
Журналістські асоціації Сербії закликають ушанувати загиблих від бомбування Будинку радіо і телебачення

23 квітня 2009 року минає десять років від дня бомбардування силами НАТО Будинку радіо і телебачення Сербії, під час якого було вбито 16 працівників телецентру.

 

Асоціація журналістів Сербії (UNS) та Об'єднання журналістів Сербії (SNS) виступили зі зверненням до світової журналістської громади з цього приводу. Сербські журналісти закликають колег пам'ятати й поширювати інформацію про те, що Будинок радіо й телебачення Сербії було атаковано силами НАТО як військову ціль.

 

Щороку Сербія вшановує пам'ять загиблих журналістів о 02.06 ночі - саме в цей час Будинок радіо й телебачення зазнав атаки, скорботні церемонії тривають того ж дня о 14.06. Представники UNS і SNS відправили листа президентові Міжнародної федерації журналістів Джиму Бумелі (Jim Boumelha) з ініціативою відзначати 23 квітня як День пам'яті.

 

Крім того сербські журналісти домагатимуться, щоби частину будівлі, пошкоджену атакою сил НАТО, було збережено в такому самому вигляді і щоби вона стала нагадуванням: ЗМІ ніколи не повинні бути військовою мішенню. Журналісти Сербії сподіваються, що світова журналістська спільнота долучиться до їхньої кампанії «ЗМІ - не військова мішень».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9668
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду