15:35
Середа, 8 Квітня 2009

Колеги та рідні пом’янули Тараса Процюка

Колеги та рідні пом’янули Тараса Процюка

8 квітня 2009 року в столичному храмі св. Василя Великого (вул. Воскресенський узвіз, 7) відбулася заупокійна літургія по Тарасу Процюку, який загинув шість років тому. Пом'янути Тараса прийшли дружина і друзі, колеги-журналісти з Рейтер, з телеканалу «1+1», НТН, а також знімальна група з Греції, що готує телевізійний фільм про загиблих журналістів.

 

 

 

Телеоператор Тарас Процюк загинув 8 квітня 2003 року після обстрілу американськими військами багдадського готелю «Палестина», в якому під час воєнних дій перебували іноземні журналісти. Уряд США тоді висловив жаль з приводу трагічної помилки танкіста, внаслідок якої загинув Тарас, але дії військових визнав виправданими і такими, що відповідають бойовій ситуації. В останні роки Тарас був оператором при варшавському бюро агентства Рейтер. Традиційно агентство відряджає на міжнародні події операторів із різних держав. Родина Процюка отримала компенсацію від агентства Рейтер. Щодо американського уряду, то він і досі відмовляється виплатити родині Тараса компенсацію за смерть годувальника.

 

До роботи на Рейтер Тарас Процюк на початку 1990-х деякий час працював на CNN. Він знімав московський путч 1993 року, військові конфлікти в Придністров'ї й Чечні, Боснії й Косові.

 

Фото Яни Новоселової 

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8676
Переглядів
Коментарі
xxa
03:05 / 10 Квітня 2009
А Ліда гарно виглядає!
Ok
17:43 / 08 Квітня 2009
Щодо компенсації від американського уряду, дружина Тараса відмовилась висувати претезії до США і в цьому основна причина
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
5.9% (1)
 
Ні, не подобається!
17.6% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
76.5% (13)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 17
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop